Güncelleme: 17:20 TSİ 26 Aralık 2018 Çarşamba
Haber detayı
Facebook'ta Paylaş

Adalet Bakanı Gül'den İsrailli mevkidaşına yanıt

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Türkiye'nin terörle mücadele tavrını eleştiren işgalci Siyonist terör çetesi İsrail'in sözde Adalet Bakanı'na yanıt veren Adalet Bakanı Gül, "Ne terör devleti İsrail’in YPG, PKK gibi terör örgütlerine destek fırsatını ganimet bilerek saldırmasına ne de İsrail Adalet Bakanı’nın terör adına ağıt yakmasına şaşırmıyoruz'' ifadelerini kullandı.
Adalet Bakanı Gül'den İsrailli mevkidaşına yanıt
YERYÜZÜ HABER
Güncelleme: 17:20 TSİ 26 Aralık 2018 Çarşamba

Son dakika flaş haber!

İşgalci Siyonist terör çetesi İsrail'in sözde Adalet Bakanı Ayelet Şaked, dünyaya terör örgütü YPG/PKK'yı koruma çağrısı yaparak ''Umarım uluslararası toplum Erdoğan'ın Kürtleri katletmesini önler" demişti.

İşgalci Siyonist terör çetesi İsrail'in sözde Adalet Bakanı'na Twitter'dan yanıt veren Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, şu ifadeleri kullandı:

''Türkiye’nin terörle mücadeledeki azim ve kararlılığı, hem sahada hem masa başında aldığı sonuçlar ve Cumhurbaşkanımızın haykırdığı hakikatler yalnızca İsrail Başbakanı Netanyahu’yu değil, İsrail Adalet Bakanı’nı da fazlasıyla rahatsız etmiş.

Ne terör devleti İsrail’in YPG, PKK gibi terör örgütlerine destek fırsatını ganimet bilerek saldırmasına ne de İsrail Adalet Bakanı’nın terör adına ağıt yakmasına şaşırmıyoruz. Bizler bu coğrafyada zulüm, işgal ve terörün sonu gelene dek rahatsızlık vermeye devam edeceğiz.''

adv
Henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için tıklayın
lütfen bekleyiniz
Yorumunuz:
31 Mart yerel seçimlerinden sonra dolar fırlar mı?

31 Mart yerel seçimlerinden sonra dolar fırlar mı?

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın “spekülasyon yapanlara pabuç…
Süresiz nafakaya 5 sınırı geliyor

Süresiz nafakaya 5 sınırı geliyor

Boşanmalarda eşlerin ölünceye kadar maaş ödemesine bile yol açabilen süresiz nafakaya sınır geliyor.…
Twitter
ANKET
Toplam 0 oylama
Oy Ver

Son Haberler Bölümler