Güncelleme: 20:39 TSİ 27 Şubat 2020 Perşembe
Haberler

"adiyaman" Haberleri

Toplam 218 sonuçtan 161 ila 180 arası haber.
Beton mikseri pompası istasyona daldı Beton mikseri pompası istasyona daldı 24 Ağustos 2011 Çarşamba

Adıyaman'da karayolundan çıkan beton mikseri pompası petrol istasyonuna daldı; petrol istasyonunun çatısı çöktü. Feci kazada 4'u ağır 5 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, Adıyaman'dan Gölbaşı istikametine gitmekte olan S.K. yönetimindeı beton mikserinin pompası özel evler civarında ilerlerken, kavşaktan plakası ve sürücüsü tespit edilemeyen bir otomobil yola çıktı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Gurbetçi ailenin iki kızı denizde boğuldu Gurbetçi ailenin iki kızı denizde boğuldu 08 Ağustos 2011 Pazartesi

Almanya’dan Sinop’a tatile gelen gurbetçi bir ailenin 8 ve 12 yaşındaki iki kızı denizde boğuldu. Adıyaman'da da 9 yaşındaki bir çocuk çayda boğuldu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İstanbul 51 il kadar elektrik kullandı! İstanbul 51 il kadar elektrik kullandı! 31 Temmuz 2011 Pazar

Yılın ilk yarısında 81 ilde tüketilen elektrik miktarı 104 milyar 140 milyon 298 kilovatsaate (kWh) ulaşırken, bu miktarın yaklaşık yüzde 17'sini kullanan İstanbul tüketim şampiyonu oldu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Necip Fazıl Kısakürek Necip Fazıl Kısakürek 17 Temmuz 2011 Pazar

26 Mayis 1904'te, Persembe günü sabaha karsi, Istanbul'da büyük bir konakta dogdu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Adıyaman'da kumar kavgası: 1 ölü, 8 yaralı Adıyaman'da kumar kavgası: 1 ölü, 8 yaralı 13 Temmuz 2011 Çarşamba

Adıyaman'da, iki grup arasında çıkan kavgada 1 kişi öldü, 3'ü ağır 8 kişi yaralandı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Köylülerin su kavgası: 10 yaralı Köylülerin su kavgası: 10 yaralı 12 Temmuz 2011 Salı

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde arazi sulama nedeniyle iki aile arasında çıkan kavgada 10 kişi av tüfeğiyle yaralandı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Erdoğan sevgisi zirveye çıkardı Erdoğan sevgisi zirveye çıkardı 20 Haziran 2011 Pazartesi

Sincik, 12 Haziran genel seçimlerinde AK Parti'ye yüzde 91.5 oranında oy vererek, Türkiye'de AK Parti'nin en yüksek oy aldığı yer oldu. Halk bu rekoru Erdoğan'a duyulan sevgiye bağlıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ak Parti'nin oy rekoru kırdığı ilçe! Ak Parti'nin oy rekoru kırdığı ilçe! 16 Haziran 2011 Perşembe

Ak Parti, tarihi bir rekorla çıktığı 12 Haziran'da yapılan milletvekili genel seçimlerinde en yüksek oyu nerede aldı? Ak Parti'nin yüzde 91,5 oy oranını yakaladığı ilçe: HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ak Parti'de 2015'te yüzde 60 alma hesabı Ak Parti'de 2015'te yüzde 60 alma hesabı 15 Haziran 2011 Çarşamba

AK Parti'ye üçüncü seçim zaferini getiren etkenler detaylarıyla masaya yatırılırken, 2015 seçimlerinde yüzde 60 almanın formülünün uygulamaya konulacağı öğrenildi HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


SANDIKLARIN YÜZDE 100'Ü SAYILDI! SANDIKLARIN YÜZDE 100'Ü SAYILDI! 13 Haziran 2011 Pazartesi

24. dönem milletvekili seçimi için oy verme işlemi Türkiye genelinde sona erdi. Oy sayım işlemleri başladı. Şu ana kadar sandıkların yüzde 100'ü sayıldı. İşte ilk sonuçlar HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ak Parti'nin çoştuğu iller! Ak Parti'nin çoştuğu iller! 13 Haziran 2011 Pazartesi

Şu ana kadar sayılan oylara göre, iktidar partisi AK Parti 70 ilde birinci oldu. Fakat bazı iller varkı AK Parti buralarda adete oy patlaması yaptı. İşte o iller... HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Türkiye için seçim vakti Türkiye için seçim vakti 12 Haziran 2011 Pazar

Aylardır süren geri sayım bugün sona eriyor. 50 milyonun üstünde seçmen sandığa gidiyor. Genel seçim pek çok yeniliği de beraberinde getiriyor, en dikkat çeken değişiklik oy sandıkları ve kabinlerde. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


'Utandırınca' öldüren hastalık: Tüberküloz 'Utandırınca' öldüren hastalık: Tüberküloz 12 Haziran 2011 Pazar

Halk arasında "verem" olarak bilinen tüberküloz, bulaşıcı olduğu için toplumda dışlanma korkusu nedeniyle saklanıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İllere göre oy kullanma saatleri İllere göre oy kullanma saatleri 11 Haziran 2011 Cumartesi

Yüksek Seçim Kurulu'nun 24. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde oy kullanma saatlerini açıkladı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Oy sandığınızı öğrenmek için Tıklayın Oy sandığınızı öğrenmek için Tıklayın 11 Haziran 2011 Cumartesi

Türkiye, pazar günü sandık başına gidiyor. Peki siz nerede oy kulllanacağınızı biliyor musunuz? HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Erdoğan'dan Sırrı Süreyya'ya sert eleştiri Erdoğan'dan Sırrı Süreyya'ya sert eleştiri 08 Haziran 2011 Çarşamba

Başbakan Erdoğan, Adıyaman'da partisince düzenlenen mitingde konuştu. Erdoğan, İstanbul'dan bağımsız vekili adayı ve Adıyamanlı olan Sırrı Süreyya Önder'i topa tuttu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Köpeklerin öldürülüp yakıldığı iddiası Köpeklerin öldürülüp yakıldığı iddiası 27 Mayıs 2011 Cuma

Adıyaman'da çöp alanı son günlerde ölü köpeklerin leşleriyle doldu. Çevreye kötü kokular yayan leşlerin görüntüsü hayvan severleri üzerken, ölü köpek leşlerinin toprağa gömülmek yerine yakıldığı iddiası evinde onlarca köpek besleyen aileyi harekete geçirdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Akdağ'ın Kılıçdaroğlu'na teşhisini koydu Akdağ'ın Kılıçdaroğlu'na teşhisini koydu 09 Mayıs 2011 Pazartesi

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, ''Kendisi (CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu) gerçek bir lider değil, bir tesadüfün ya da bir talihsiz oyunun sonucunda genel başkanlığa geldi'' dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Kurtulmuş AK Parti'nin adını değiştirdi Kurtulmuş AK Parti'nin adını değiştirdi 08 Mayıs 2011 Pazar

HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş; "Adalet ve Kalkınma Partisi ya, bu ismi şöyle değiştirelim; 'adaletsiz kalkınma partisi' olarak ve bundan sonra öyle kullanalım'' dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İçme suyuna ham petrol karıştı İçme suyuna ham petrol karıştı 05 Mayıs 2011 Perşembe

Adıyaman'da şehir içme suyuna ham petrol karıştı. Vatandaşların içme suyunda petrol kokusu hissetmesi olası bir faciayı engelledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler