Güncelleme: 07:59 TSİ 23 Ekim 2018 Salı
Haber detayı
Facebook'ta Paylaş

Afyon Cezaevi'nden firar eden zanlı İstanbul Kadıköy'de dehşet saçtı!

SON DAKİKA FLAŞ HABER: İstanbul Kadıköy'de Afyon Cezaevi'nden firar ettiği öğrenilen zanlı bir iş yerinde 11 kişiyi bıçakla yaraladı. Yaralılardan 2'sinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
Afyon Cezaevi'nden firar eden zanlı İstanbul Kadıköy'de dehşet saçtı!
YERYÜZÜHABER ve NTV
Güncelleme: 07:59 TSİ 23 Ekim 2018 Salı

Son dakika flaş haber!

İstanbul'un Kadıköy'de "kasten yaralama", "hırsızlık" ve "tehdit" suçlarından Afyon Cezaevi'nden firar eden zanlı, aralarında husumet bulunduğu belirtilen iş yerindekileri ve kendisini durdurmaya çalışan 11 kişiyi bıçakla yaralayarak etrafta dehşet saçtı.

Kadıköy Sahrayı Cedit Mahallesi İnönü Caddesi'ndeki bir kasap dükkanına gelen cezaevi firarisi Ali K. (30) aralarında husumet bulunduğu belirtilen iş yerinin çalışanlarına bıçakla saldırdı.

İşyerinde çalışanları bıçaklayan Ali K, kendisini durdurmaya çalışanları da bıçaklayarak kaçtı.

Saldırı olayında vücutlarının çeşitli yerlerine isabet eden bıçak darbeleriyle Tuğba Ablak ile Mehmet Yeten ağır yaralanırken, Mehmet Emin Parlak, Ahmet Yeten, Ali Önder, Şefik Pilta, Murat Yıldız, İbrahim Yıldız, Abdullah Özer ve isimleri belli olmayan 2 kişi hafif yaralandı.

Yaralılar, olay yerine çağrılan sağlık ekiplerince yapılan müdahalenin ardından, çevredeki hastanelere kaldırıldı.

Kaçan cezaevi firarsi saldırganın yakalanması için çalışma başlatan polis ekipleri, Ali K'yi D-100 Karayolu katılımında ayağı kırık halde yakaladı.

Gözaltına alınan cezaevi firarisi Ali K. ambulansla Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Cezaevi firarisi Ali K'nin olayı gerçekleştirdiği iş yerinin sahipleriyle aralarında husumet olduğunu ve Afyon Cezaevi'nden bu nedenden dolayı firar ederek olayı gerçekleştirdiğini itiraf ettiğini söylendi.  

adv
Henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için tıklayın
lütfen bekleyiniz
Yorumunuz:
Twitter
ANKET
Toplam 0 oylama
Oy Ver

Son Haberler Bölümler