Güncelleme: 04:33 TSİ 20 Ocak 2020 Pazartesi
Haberler

"Bahçesaray" Haberleri

Toplam 4 sonuçtan 1 ila 4 arası haber.
17 Ocak Perşembe gün hangi illerde okullar tatil 17 Ocak Perşembe gün hangi illerde okullar tatil 17 Ocak 2019 Perşembe

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Türkiye genelinde yoğun kar yağışı, soğuk hava ve donun etkisi devam ediyor. Yoğun kar yağışının etkili olduğu Nevşehir, Bingöl, Kayseri, Aksaray, Yozgat, Giresun, Tokat, Kırşehir ve Karaman'ın il genelinde, Adıyaman, Çorum, Samsun, Muş, Ordu, Kahramanmaraş ve Bingöl'ün de bazı ilçelerinde okullar 17 Ocak Perşembe günü tatil edildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


9 Ocak Çarşamba günü hangi illerde kar nedeniyle okullar tatil? 9 Ocak Çarşamba günü hangi illerde kar nedeniyle okullar tatil? 09 Ocak 2019 Çarşamba

Yurt genelinde yoğun kar yağışı ve soğuk havanın etkisi devam ediyor. Yoğun kar yağışı olan il ve ilçelerde okullar eğitime yarın ara verildi. Yoğun Kar yağışı nedeniyle birçok şehirde okullar tatil edildi. Yoğun kar yağışı nedeniyle birçok şehirde 9 Ocak Çarşamba günü okullar tatil edildi. Sakarya, Kocaeli, Zonguldak, Ardahan, Samsun, Denizli, Bingöl, Elazığ, Karaman, Adana, Van, Hakkari Düzce, Ağrı, Ordu, Kırşehir, Samsun, Antalya, Bayburt, Malatya, Adıyaman, Kars, Tunceli, Isparta, Giresun, Çorum, Tokat, Bitlis, Kahramanmaraş, Nevşehir, Amasya, Kayseri, Erzurum ve Yozgat'ın bazı ilçelerinde okullar kar yağışı nedeniyle tatil edildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Meteorolojiden Van'a kötü haber! Meteorolojiden Van'a kötü haber! 26 Ekim 2011 Çarşamba

Deprem bölgesi Van'da, il merkezi ve ilçe merkezinde hava sıcaklığı düşecek, yağış da etkisini artıracak. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


'CHP ve İnönü Kürtçe kitapları yasakladı' 'CHP ve İnönü Kürtçe kitapları yasakladı' 21 Mayıs 2011 Cumartesi

Başbakan Erdoğan, Kürtçe basılan bazı kitapların toplatılması ve yasaklanması kararını içeren belgelerde dönemin Cumhurbaşkanı İnönü ve CHP'li Bakanlar Kurulu'nun imzasının bulunduğunu söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler