Güncelleme: 01:06 TSİ 21 Ekim 2018 Pazar
Haber detayı
Facebook'ta Paylaş

Erdoğan: Dalgalanmada işin aslı kur değildi

SON DAKİKA FLAŞ HABER: AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı'nın düzenlediği programda konuştu. Erdoğan, "Biz bu sıkıntıyı çözdük, çözeriz ama fırsatçılık yapanları da unutmayız" dedi. Erdoğan ekonomideki gelişmeler ile ilgili de açıklamada bulundu. Erdoğan, "ekonomideki dalgalanmada işin aslı kur değildi'' dedi.
Erdoğan: Dalgalanmada işin aslı kur değildi
YERYÜZÜ HABER
Güncelleme: 01:06 TSİ 21 Ekim 2018 Pazar

Son dakika flaş haber!

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı'nın düzenlediği programda bazı açıklamada bulundu.

- Erdoğan, ''Diyarbakır'da yaptığımız yatırımlara rağmen 24 Haziran seçimlerinde arzu ettiğimiz neticeye ulaşamadık'' dedi.

- Erdoğan, ekonomi ile ilgili de, ''fırsatçılık yaparak ülkemizi adeta canevinden vuranları unutmayız'' dedi.

-''Tüm terör örgütlerinin ipinin ucu aynı yere çıkar. Kendilerini 1 dolara Amerika'daki şarlatana satanlar, İslam adına müslümanları katleden DAEŞ mensupları ile kendi halkına kurşun sıkan bölücü teröristlerin birbirinden hiçbir farkı yok.''

-Kurdaki dalgalanma ile ilgili gereken tedbirlerin alındığını belirten Erdoğan, "durumu kısa sürede kontrol altına aldık ve ekonomideki dalgalanmada işin aslı kur değildi'' dedi.

adv
Henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için tıklayın
lütfen bekleyiniz
Yorumunuz:
Twitter
ANKET
Toplam 0 oylama
Oy Ver

Son Haberler Bölümler