Güncelleme: 07:40 TSİ 21 Eylül 2019 Cumartesi
Haberler

"facebook" Haberleri

Toplam 534 sonuçtan 1 ila 20 arası haber.
2019 yılı için yeni uygulamalar yarın başlıyor (Hayatımızda neler değişecek?) 2019 yılı için yeni uygulamalar yarın başlıyor (Hayatımızda neler… 31 Aralık 2018 Pazartesi

SON DAKİKA FLAŞ HABER... 1 Ocak itibarıyla bir dizi yeni uygulama yürürlüğe girecek. Örneğin market alışverişlerinde plastik poşetler ücretli hale gelecek, sigara paketleri tek tip olacak, internette kota kalkacak. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Nijerya Devlet Başkanı Buhari: Gerçek benim, ölmedim, klonlanmadım Nijerya Devlet Başkanı Buhari: Gerçek benim, ölmedim, klonlanmadım 03 Aralık 2018 Pazartesi

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Nijerya Devlet Başkanı Buhari, sosyal medyada dönen 'öldüğü ve yerine kendisine benzeyen başka birinin geçtiği' söylentilerini yalanladı. Polonya'daki iklim zirvesine katılan Buhari, "Sizi temin ederim ki gerçek benim, ölmedim, klonlanmadım" dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Güney Sudanlı 16 yaşındaki kız Facebook'tan açık artırmayla satıldı! Güney Sudanlı 16 yaşındaki kız Facebook'tan açık artırmayla satıldı! 22 Kasım 2018 Perşembe

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Güney Sudan'da 16 yaşındaki bir genç kız Facebook üzerinden açık artırma ile satıldı. Aralarında Güney Sudanlı üst düzey hükümet yetkililerinin de bulunduğu 5 kişi açık arttırmaya katıldı. Arttırmayı kazanan, genç kızın ailesine 500 inek, 3 araba ve 10 bin dolar başlık parası verdi. Sivil toplum kuruluşları bu olaya sert tepki gösterdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


''www'nin mucidi Berners-Lee'den interneti kurtarmak için yeni sistem ''www'nin mucidi Berners-Lee'den interneti kurtarmak için yeni sistem 29 Ağustos 2018 Çarşamba

SON DAKİKA FLAŞ HABER: World Wide Web (www) adresleme sisteminin mucidi İngiliz bilim insanı Tim Berners-Lee'den çok konuşulacak açıklamalar geldi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Facebook'daki skandalın bedeli ağır oldu Facebook'daki skandalın bedeli ağır oldu 24 Mart 2018 Cumartesi

Veri skandalının ardından Facebook hisseleri haftayı yüzde 13'lük bir düşüşle kapattı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Teknoloji ''e-hastalıkları'' artırıyor! Teknoloji ''e-hastalıkları'' artırıyor! 01 Mart 2017 Çarşamba

Teknolojinin gelişmesi, dijital araçların yaygınlaşması ve sosyal medyanın bilinçsizce kullanılmasının sağlığı olumsuz etkilediğini belirten Ruh Sağlığı Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ömer Akgül, nomofobi, FOMO (Fear Of Missing Out), Siberhondrik, Photolurking, Facebook depresyonu ve cheesepodding adı verilen çeşitli "e-hastalık"ların ortaya çıktığını söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Facebook Messenger'da ''SMS'' dönemi Facebook Messenger'da ''SMS'' dönemi 18 Haziran 2016 Cumartesi

Facebook mesajlaşmanın her alanına el atmaya çalışıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İnternet neden yavaşladı? (15 Haziran 2016 internette yavaşlama) İnternet neden yavaşladı? (15 Haziran 2016 internette yavaşlama) 15 Haziran 2016 Çarşamba

Türkiye'nin bazı bölgelerinde internet erişiminde sorun yaşanıyor. Sorunun, yurtdışı fiber altyapısındaki bir arızadan kaynaklandığı bildirildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Filistin'in en küçük ''gazetecisi'' Janna Jihad Filistin'in en küçük ''gazetecisi'' Janna Jihad 25 Mayıs 2016 Çarşamba

Henüz 10 yaşında. Kendisini 'gazeteci' olarak tanımlıyor. Sosyal medyayı kullanarak elindeki küçük kamera ile Batı Şeria'dan 'bildiriyor'. Amacı işgal altındaki ülkesinin sesini bütün dünyaya duyurmak olan Filistinli Janna Jihad ile konuştuk. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyanın en etkili 100 kişi listesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyanın en etkili 100 kişi listesinde 22 Nisan 2016 Cuma

Time dergisi dünyanın en etkili 100 kişisi listesini açıkladı. Türkiye’den listeye giren tek isim Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan oldu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Online reklam  gelirlerinin yüzde 85’i Facebook ve Google'a gidiyor! Online reklam gelirlerinin yüzde 85’i Facebook ve Google'a gidiyor! 18 Nisan 2016 Pazartesi

2016 yılının ilk çeyreğinde online reklam gelirlerinin yüzde 85’inin sadece Facebook ve Google’a gitmesi, diğer internet şirketlerinin geleceği hakkında endişe yaratıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Facebook ve Twitter neden açılmıyor? Facebook ve Twitter neden açılmıyor? 20 Mart 2016 Pazar

Milyonlarca kullanıcısı olan Facebook ve Twitter'a erişim sağlanamıyor. Sosyal medya kullanıcıları, "Facebook ve Twitter neden açılmıyor?" sorusuna yanıt arıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Didier Drogba’ya IŞİD şoku! Propaganda yaptılar... Didier Drogba’ya IŞİD şoku! Propaganda yaptılar... 08 Mart 2016 Salı

Bir dönem Galatasaray'da oynayan dünyaca ünlü futbolcu Didier Drogba'nın hesabı IŞİD yanlıları tarafından hacklendi. Facebook devreye girerek hesabı geri aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Darbeci Sisi ''satılığa'' çıkarıldı! Darbeci Sisi ''satılığa'' çıkarıldı! 26 Şubat 2016 Cuma

Mısır Cumhurbaşkanı Abdülfettah Sisi'nin 'Mısır için kendimi satmaya hazırım' şeklindeki sözlerinden sonra, bir Mısırlı aktivist online açık artırma sitesine 'Satılık Sisi' ilanı verdi. İlan, 100 bin dolara varan teklifler aldı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Galatasaray hepsini satışa çıkardı! Resmen açıklandı Galatasaray hepsini satışa çıkardı! Resmen açıklandı 18 Şubat 2016 Perşembe

Galatasaray, sosyal medya hesapları ve GSTV’nin satılması ile ilgili bir duyuru yayınladı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İşte Facebook'un yeni hedefi İşte Facebook'un yeni hedefi 07 Şubat 2016 Pazar

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi Facebook, 2030 yılında kullanıcı sayısını 5 milyara yükseltmeyi hedefliyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Fatma Barbarosoğlu: Liberallerle muhafazakârların artık tek farkları aylık gelirleri Fatma Barbarosoğlu: Liberallerle muhafazakârların artık tek farkları aylık… 05 Şubat 2016 Cuma

Sosyolog Fatma Barbarosoğlu’na göre, Türkiye çok yoğun bir değişimden geçiyor. Barbarosoğlu “Türkiye’de artık ahlaki değerler bakımından liberallerle muhafazakârlar arasında fark yok. Farkı yaratan, aylık gelirleri. Aylık geliri 5 bin doların üzerinde olanların kullandığı bir dil var, bunun muhafazakârı, sosyalisti, liberali olmuyor” diyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Cep telefonu alırken dikkat! Cep telefonu alırken dikkat! 25 Ocak 2016 Pazartesi

Cep telefonu satıcıları, sosyal medya üzerinden satılan cep telefonlarının baş ağrıtabileceği uyarısında bulundu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Kayseri’de 3 ayrı intihar vakaası: 2 kişi öldü! Kayseri’de 3 ayrı intihar vakaası: 2 kişi öldü! 24 Ocak 2016 Pazar

Kayseri’de bir günde meydana gelen intihar olayında 2 kişi öldü, 1 kişi de tedaviye alındı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Fenerbahçe'ye geri dönmesi gündemde olan Emenike'den şaşırtan paylaşım! Fenerbahçe'ye geri dönmesi gündemde olan Emenike'den şaşırtan paylaşım! 23 Ocak 2016 Cumartesi

Fenerbahçe'ye geri dönmesi gündeme gelen Emmanuel Emenike, yaptığı paylaşım ile konuşuldu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler