Güncelleme: 11:17 TSİ 22 Ocak 2020 Çarşamba
Haberler

"İhraç" Haberleri

Toplam 63 sonuçtan 41 ila 60 arası haber.
Rusya tahıl ihracat yasağını kaldırıyor Rusya tahıl ihracat yasağını kaldırıyor 01 Haziran 2011 Çarşamba

Rusya verimli geçen kış sezonu ve ekim dönemi nedeni ile 1 Temmuz'dan itibaren tahıl ürünleri ihracatına getirilen yasağı kaldıracağını açıkladı. Rusya Başbakan Birinci Yardımcısı Viktor Zubkov 2010'da 85 milyon ton tahıl hasadı beklediklerini, bunun da 15 milyon tonunun ihraç edilebileceğini açıkladı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


MHP'li İhsan Barutçu kaset direnişinde! MHP'li İhsan Barutçu kaset direnişinde! 25 Mayıs 2011 Çarşamba

MHP’de kaset skandalının ardından istifa ederek adaylıktan çekildiği açıklanan eski MHP İstanbul İl Başkanı ve İstanbul Milletvekili Adayı İhsan Barutçu’nun adaylıktan çekilme dilekçesini YSK’ya vermediği ortaya çıktı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


HEPAR'lıar MHP'ye mi kayıyor? HEPAR'lıar MHP'ye mi kayıyor? 14 Mayıs 2011 Cumartesi

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Bursa İl Başkanı Ergun Taşdemir, HEPAR'dan MHP'ye geçtiği iddia edilen üyelerle ilgili açıklama yaptı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


CHP'li Çakmak: Gülen'e iftira atan müfteridir CHP'li Çakmak: Gülen'e iftira atan müfteridir 11 Mayıs 2011 Çarşamba

Bahçeli'nin parti içi kaset skandalıyla ilgili 'okyanus ötesi'ne gönderme yapmasına da sert tepki gösterdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bu maden yalnızca Denizli'de! Bu maden yalnızca Denizli'de! 28 Nisan 2011 Perşembe

İşte dünyada Yunanistan'dan sonra Türkiye'de sadece Denizli'de bulunan maden... HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Yatırımcının yeni gözdesi ‘gram gümüş’ Yatırımcının yeni gözdesi ‘gram gümüş’ 23 Şubat 2011 Çarşamba

Fiyatı son 30 yılın en yüksek değerine ulaşan gümüş, yatırım aracı olarak altın gibi talep görmeye başlayınca gram şeklinde üretilmeye başlandı. Külçe gümüşler, yatırım araçları piyasasında yer almaya hazırlanıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


“Mübarek de Süleyman da gidecek!” “Mübarek de Süleyman da gidecek!” 09 Şubat 2011 Çarşamba

TRT Haber'de dün gece Kozmik Oda programının konuğu olan Mısır'daki İhvan-ı Müslimin örgütünün liderlerinden Eşref Abdülgaffar Rıdvan Memi'nin sorularını yanıtladı. Mısır'da yaşanan son gelişmeleri ve İhvan'ın pozisyonunu anlatan Eşref Abdülgaffar önemli açıklamalar yaptı ! İşte o açıklamalar : HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Kargaşaların merkezi 'Mısır'ı tanıyalım Kargaşaların merkezi 'Mısır'ı tanıyalım 03 Şubat 2011 Perşembe

Tarih öncesinden bu yana büyük medeniyetlerin doğup yükseldiği bir bölge olan Mısır, modern çağda da bölgenin siyasi denklemlerinde kilit rol oynadı. Önce 1948, 1967 ve 1973 yıllarında İsrail'e karşı girdiği savaşlarla, ardından 1979'da yine İsrail ile yaptığı barış anlaşması ile bölgede dengeleri etkileyen başlıca kuvvetlerden birisi ve barış sürecinin en önemli temsilcisi oldu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


‘Evet’çi ülkücüler AK Parti'ye katılıyor ‘Evet’çi ülkücüler AK Parti'ye katılıyor 02 Şubat 2011 Çarşamba

Anayasa referandumunda "evet" diyen ülkücüler, AK Parti’ye geçmeye hazırlanıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Balyoz planından Şemdinli izi çıktı Balyoz planından Şemdinli izi çıktı 23 Ocak 2011 Pazar

Fatih, Beyazıt, Eyüp ve İsmailağa Camileri'nin bombalanmasına yönelik eylem planına ilişkin dokümanda eylemin koordinasyonu sağlayacağı öne sürülen kurmay yarbay Şemdinli'deki Umut Kitabevi'nin bombalanması emrini verdiği iddia ediliyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bu mahallede yer turuncu gök mavi Bu mahallede yer turuncu gök mavi 22 Ocak 2011 Cumartesi

Her yıl 204 bin ton havuç yetiştiriliyor. 10 binin üzerinde mevsimlik işçi havuçları toplayıp satmak için bu mahalleye geliyor. Ülkemizin havuç ihtiyacının yüzde 70'ini karşılayan Kaşınhanı'nda ekimden ocak ayına kadar toprak da, eller de turuncuya boyanıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bahçeli, ülkücüleri mi dinletti? Bahçeli, ülkücüleri mi dinletti? 12 Ocak 2011 Çarşamba

MHP'den ihracı istenen Ramiz Ongun savunma dilekçesinde Devlet Bahçeli'yi diktatörlükle suçladı... HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


YAŞ mağdurlarına yeni formül YAŞ mağdurlarına yeni formül 08 Ocak 2011 Cumartesi

2 bini aşkın YAŞ mağdurunun beklediği adım sonunda atılıyor. Referandumun kabulünden sonra çalışma başlatan hükümet, YAŞ kararıyla ordudan atılan askerlere iade-i itibar getirecek düzenlemede son aşamaya geldi. Düzenlemeden sadece 12 Eylül darbesi sonrası ihraç edilenler yararlanacak. Buna göre astsubaylar kıdemli başçavuş, subaylar kıdemli albay rütbesinden emekli edilecek. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bölünmenin eşiğindeki Sudan’ı tanıyalım… Bölünmenin eşiğindeki Sudan’ı tanıyalım… 08 Ocak 2011 Cumartesi

Sudan'ın güney kesiminde bağımsız devlet kurup kurulmamasına ilişkin halkoylaması 9 Ocak Pazar günü yapılacak. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İndirim bekleyenleri üzecek haber İndirim bekleyenleri üzecek haber 25 Aralık 2010 Cumartesi

Enerji yönetiminin akaryakıt fiyatlarını düşürmek için gösterdiği gayrete rağmen yükseliş devam ediyor. İstasyonların motorin ve LPG fiyatlarını yükseltmesinin ardından şimdi de benzine zam gündemde. Zamların, döviz kuru ve ham petroldeki yükselişten kaynaklandığını belirten EPDK ve Tüpraş yetkilileri, kısa bir süre içerisinde benzine yeniden 2-3 kuruşluk zammın söz konusu olabileceğini söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Türkiye'nin 50 yıllık hayali gerçekleşiyor Türkiye'nin 50 yıllık hayali gerçekleşiyor 13 Aralık 2010 Pazartesi

Türkiye'nin yarım yüzyıllık hayalin nükleer santral inşaatı 2013'de başlayacak. Rusya'nın Mersin Akkuyu'ya inşa edeceği 20 milyar dolar değerindeki nükleer santralde inşaat aşamasına gelindi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Hangi ülkede benzin ne kadar? Hangi ülkede benzin ne kadar? 09 Aralık 2010 Perşembe

Akaryakıt fiyatlarına yine zam yapıldı. Peki diğer ülkelerde benzin fiyatları ne kadar? İşte yanıtı... HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Sicil notuna 88 verdiler, ordudan attılar Sicil notuna 88 verdiler, ordudan attılar 07 Aralık 2010 Salı

Geçmişte ordudan ihraç edilenlerin çoğu, Anayasa değişikliğinden sonra Milli Savunma Bakanlığı aleyhine Askeri Yüksek İdare Mahkemesi'nde dava açtı. Dava dosyalarına giren belgeler, ordudan atılan subaylara yapılan baskı ve haksızlıkları gözler önüne seriyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Her orgeneral YAŞ'a giremeyecek Her orgeneral YAŞ'a giremeyecek 03 Aralık 2010 Cuma

Yüksek Askeri Şûra'nın yapısını değiştirecek tasarı çalışmalarına başlandı. Başbakanlığın hazırladığı taslakta yer alan en kritik maddede, Yüksek Askeri Şûra'nın alacağı kararların 'tavsiye' niteliğinde olması öneriliyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Wikileaks'te Rusya ve Azerbaycan ilişkisi Wikileaks'te Rusya ve Azerbaycan ilişkisi 30 Kasım 2010 Salı

Wikileaks internet sitesi tarafından bir kısmı yayımlanan Amerikalı diplomatların yazdığı raporlardan oluşan belgelerde, ABD, Rusya, Fransa ve Azerbaycan'la ilgili yeni ve çarpıcı iddialar var.. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler