Güncelleme: 18:00 TSİ 26 Ocak 2020 Pazar
Haberler

"İran Cumhurbaşkanı" Haberleri

Toplam 64 sonuçtan 1 ila 20 arası haber.
İran Cumhurbaşkanı Ruhani'den ABD yaptırımlarına ilk tepki İran Cumhurbaşkanı Ruhani'den ABD yaptırımlarına ilk tepki 05 Kasım 2018 Pazartesi

SON DAKİKA FLAŞ HABER: İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'den yeniden yürürlüğe giren ABD yaptırımlarıyla ilgili ilk açıklama geldi. Hasan Ruhani, İran'ın petrol satmaya devam edeceğini ve yaptırımları deleceğini açıklamasında bulundu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ruhani'den çok sert ''Cemal Kaşıkçı'' açıklaması Ruhani'den çok sert ''Cemal Kaşıkçı'' açıklaması 24 Ekim 2018 Çarşamba

SON DAKİKA FLAŞ HABER: İran'dan muhalif Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetiyle ilgili sert bir açıklama geldi. İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Ortadoğu'daki işgalci Siyonist İsrail ve onun hamisi ABD'nin en büyük destekçisi ve kuklası Suudi Arabistan'ın ABD'nin koruması olmadan böylesi bir cinayete cesaret edemeyeceğini söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İran Cumhurbaşkanı Ruhani: Trump ile görüşmenin hiçbir etkisi olmayacak İran Cumhurbaşkanı Ruhani: Trump ile görüşmenin hiçbir etkisi olmayacak 25 Eylül 2018 Salı

SON DAKİKA FLAŞ HABER: İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD Başkanı Trump’ın tavrının hiç ümit vermediğini bu nedenle de görüşmenin hiçbir etkisinin olmayacağını söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İran Cumhurbaşkanı Ruhani: Trump'ın akıbeti de Saddam gibi olacak İran Cumhurbaşkanı Ruhani: Trump'ın akıbeti de Saddam gibi olacak 22 Eylül 2018 Cumartesi

SON DAKİKA FLAŞ HABER: İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD yönetiminin akıbetinin de Irak'ın devrik lideri Saddam gibi olacağını belirtti. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Rusya/Putin: Suriye'ye füze saldırıları sürerse kaosa yol açar Rusya/Putin: Suriye'ye füze saldırıları sürerse kaosa yol açar 15 Nisan 2018 Pazar

SON DAKİKA FLAŞ HABER: Rusya Devlet Başkanı Putin, İran Cumhurbaşkanı Ruhani ile görüştü. Putin, füze saldırılarının devam etmesinin uluslararası ilişkileri kaosa sürükleyeceğini söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İran: Siyonist rejimin kalan 25 yıllık ömrünü kısaltırız İran: Siyonist rejimin kalan 25 yıllık ömrünü kısaltırız 19 Eylül 2017 Salı

İran Genelkurmay Başkanı'ndan işgalci Siyonist İsrail'i hedef alan sert açıklamalar geldi. İranlı komutan, "Siyonist İsrail'in kalan 25 yıllık ömrünü daha da kısaltırız" tehdidinde bulundu. İşgalci Siyonist İsrail'in iki büyük kentini yıldırım hızında yerle bir edebileceklerini söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ruhani: ABD nükleer anlaşmadan vazgeçmesi durumunda ağır bedel öder Ruhani: ABD nükleer anlaşmadan vazgeçmesi durumunda ağır bedel öder 19 Eylül 2017 Salı

İran Cumhurbaşkanı Ruhani, "Böyle bir anlaşmayı bozmasının ABD'ye ağır bedeli olacaktır ve Amerikalıların, işlerine gelmeyecek bu ağır bedeli ödemek isteyeceklerini sanmıyorum" dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Başbakan Yıldırım: PYD Fırat'ın doğusuna geçene dek sürecek Başbakan Yıldırım: PYD Fırat'ın doğusuna geçene dek sürecek 25 Ağustos 2016 Perşembe

Başbakan Yıldırım, "PYD, nehrin doğusuna geçecek. Bu, Amerika’nın taahhüdüdür, garantisidir. Bu gerçekleşene kadar bizim burada operasyonlarımız sürecek” dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İran balistik füze programına devam edecek İran balistik füze programına devam edecek 29 Mart 2016 Salı

İran, yeni ABD yaptırımlarına karşın, balistik füze programını geliştirmeye devam edeceğini açıkladı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İran Suriye ve Hamas heyetini ağırlıyor İran Suriye ve Hamas heyetini ağırlıyor 10 Aralık 2014 Çarşamba

Muhammed Nasr, Sami Hatır ve Usame Hamdan’dan oluşan Hamas heyeti İran'da temaslara başladı. İran bugün ayrca suriye Dışişleri Bakanı Muallim'i de ağırlıyor HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İran'dan IŞİD'e karşı uluslararası işbirliği çağrısı İran'dan IŞİD'e karşı uluslararası işbirliği çağrısı 08 Eylül 2014 Pazartesi

İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, ABD'nin IŞİD'le mücadelede ciddiyetsiz olduğunu savunarak uluslararası işbirliği çağrısında bulundu HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ruhani: Füze gücümüz müzakere konusu değil Ruhani: Füze gücümüz müzakere konusu değil 17 Ağustos 2014 Pazar

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ülkesinin füze gücünün müzakere konusu olamayacağını söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İran Cumhurbaşkanı Ruhani'den Irak için ateşkes çağrısı İran Cumhurbaşkanı Ruhani'den Irak için ateşkes çağrısı 22 Haziran 2014 Pazar

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Irak'ta Ramazan boyunca ateşkes çağrısında bulundu. Ruhani, IŞİD'in şeytana inandığını savundu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İran, Irak'a asker göndermeyecek İran, Irak'a asker göndermeyecek 19 Haziran 2014 Perşembe

Açıklama İran Genelkurmay Başkanı Firuzabadi'den gelirken, komutan ayrıca, İran ile ABD arasında asla bir işbirliği olmayacığını da söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ruhani: Binlerce kişi Irak'a gitmeye hazır Ruhani: Binlerce kişi Irak'a gitmeye hazır 18 Haziran 2014 Çarşamba

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ülkesinin, Irak'taki kutsal Şii mekanları "katil ve teröristler"den korumak için tereddüt etmeyeceğini söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Hasan Ruhani'den şaşırtan fotoğraf Hasan Ruhani'den şaşırtan fotoğraf 17 Haziran 2014 Salı

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafla herkesi şaşırttı. Sadece dini giysilerle basın karşısına çıkan Ruhani, özel hayatını gösteren bir fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


ABD'den IŞİD'e karşı İran'la ortak harekat sinyali ABD'den IŞİD'e karşı İran'la ortak harekat sinyali 16 Haziran 2014 Pazartesi

ABD Dışişleri Bakanı, Irak konusunda İran ile ortak hareket etmenin sinyalini verdi. İran devriminden bu yana gergin olan ilişkiler ilk kez bu noktaya geldi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Hasan Ruhani: Irak’a yardıma hazırız Hasan Ruhani: Irak’a yardıma hazırız 14 Haziran 2014 Cumartesi

IŞİD’in Irak’ta bazı bölgeleri ele geçirmesiyle ilgili olarak konuşan Iran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, İran ordusunun Irak’a girmeyeceğini söyledi. Ruhani, “Irak’tan talep gelmesi durumunda uluslararası normlar çerçevesinde her türlü yardımda bulunmaya hazırız” dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ruhani: Doğalgazda fiyat indirimi kolay değil Ruhani: Doğalgazda fiyat indirimi kolay değil 10 Haziran 2014 Salı

Başbakan Erdoğan ile İran Cumhurbaşkanı Ruhani'nin görüşmesinin ardından düzenlenen basın toplantısında 'doğalgaz satışında indirim' konusu da gündeme geldi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Erdoğan: Bayrağı indiren çocuk olması bizi ilgilendirmez Erdoğan: Bayrağı indiren çocuk olması bizi ilgilendirmez 09 Haziran 2014 Pazartesi

Başbakan Erdoğan, Lice'deki bir kışlada Türk bayrağının indirilmesine yönelik bir değerlendirme yaptı. "Bayrağı indirenin çocuk olması bizi ilgilendirmez" diyen Erdoğan, görevli komutan dahil sorumluların bedelini ödeyeceğini söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler