Güncelleme: 17:27 TSİ 14 Ekim 2018 Pazar
Haber detayı
Facebook'ta Paylaş

İşgalci Siyonist İsrail Başbakanı Netanyahu'dan Hamas'a savaş tehdidi!

SON DAKİKA FLAŞ HABER: İşgalci Siyonist terör çetesi İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Gazze Şeridi sınırında yaşananlara ilişkin, "Anlaşılan Hamas verilmek istenen mesajı almamış o zaman İsrail'in yanıtı da ızdırap verici olur" diyerek Hamas'ı tehdit etti.
İşgalci Siyonist İsrail Başbakanı Netanyahu'dan Hamas'a savaş tehdidi!
Ajanslar
Güncelleme: 17:27 TSİ 14 Ekim 2018 Pazar

Son dakika flaş haber!

İşgalci Siyonist terör çetesi Netanyahu, haftalık kabine toplantısı öncesi gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

İşgalci Siyonist terör çetesi İsrail Başbakanı Netanyahu, Gazze sınırında yaşanan olayları önlemeye yönelik "güçlü darbeleri" devreye sokmaya çok yakın olduklarını söyledi.

Sınırdaki olaylar nedeniyle Hamas'ı suçlayan işgalci Siyonist terör çetesi Netanyahu, "Anlaşılan Hamas verilmek istenen mesajı almamış. Eğer buna bir son vermezlerse farklı bir yolla durdurulurlar. İsrail'in başvuracağı bu yol da çok ızdırap verici olur" ifadelerini kullandı.

LIBERMAN DA TEHTİD ETTİ

İşgalci Siyonist terör çetesi İsrail Savunma Bakanı Avigdor Liberman, yerel bir gazeteye yaptığı açıklamada, Gazze sınırında 6 ayı aşkın süredir devam eden gösteriler sebebiyle İsrail'in tüm seçeneklerinin tükendiğini, dönüşü olmayan bir yola girildiğini ileri sürdü.

Sınırda yaşananlardan Hamas'ı sorumlu tutan Liberman, "Her taşı çevirdik ve dönüşü olmayan bir noktaya geldik. Hamas'a hayal edebilecek en sert darbeyi vurmamız gereken aşamaya ulaştık" dedi.

Filistinliler 30 Mart'tan bu yana abluka altındaki Gazze Şeridi'nin işgalci Siyonist terör çetesi İsrail sınırında "Büyük Dönüş Yürüyüşü" adı altında barışçıl gösteriler düzenliyor.

İşgalci Siyonist terör çetesi İsrail askerleri ise "sürgün edildikleri topraklarına geri dönmeyi ve 2006'dan beri Gazze'ye uygulanan hukuksuz ablukanın kaldırılmasını" talep eden sivil halkın üzerine gerçek mermilerle ateş açıyor.

Gösterilerin başladığı 30 Mart'tan bu yana 200'den fazla Filistinli işgalci Siyonist terör çetesi İsrail askerlerinin saldırılarında şehit oldu. 

adv
Henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için tıklayın
lütfen bekleyiniz
Yorumunuz:
Twitter
ANKET
Toplam 0 oylama
Oy Ver

Son Haberler Bölümler