Güncelleme: 16:43 TSİ 18 Haziran 2018 Pazartesi
Haber detayı
Facebook'ta Paylaş

İşgalci Siyonist İsrail'den Gazze'de Hamas'a ait 9 noktaya saldırı

SON DAKİKA FLAŞ HABER: İşgalci Siyonist terör çetesi İsrail ordusu, Gazze'de Hamas'a ait 9 noktayı vurduğunu duyurdu. İşgalci Siyonist terör çetesi İsrail ordu sözcüsü Avichay Adraee, Twitter hesabından açıklama yaptı.
İşgalci Siyonist İsrail'den Gazze'de Hamas'a ait 9 noktaya saldırı
Ajanslar
Güncelleme: 16:43 TSİ 18 Haziran 2018 Pazartesi

Son dakika flaş haber!

Açıklamada, "İsrail savaş uçaklarının Gazze'de Hamas'a ait 2 askeri karargah ile silah üretimi yapılan bir yerdeki 9 noktaya hava saldırısı düzenlediğini" ifade etti.

Açıklamada, söz konusu saldırıların Gazze'den işgalci Siyonist terör çetesi İsrail'e yanan uçurtma ile helyum gazıyla şişirilmiş balonların gönderilmesine karşılık düzenlendiği kaydedildi.

Gazze'deki görgü tanıkları ise işgalci Siyonist terör çetesi İsrail uçaklarının, Hamas'a ait 3 noktayı 12 füzeyle vurduğunu, saldırılarda ölen ya da yaralanan olmadığını belirtti.

GAZZE'DEN İŞGALCİ SİYONİST İSRAİL'E ROKET ATILDIĞI İDDİASI

İşgalci Siyonist terör çetesi İsrail ordu sözcüsü Adraee, söz konusu açıklamasının ardından Gazze'den işgalci Siyonist terör çetesi İsrail yönüne 3 roket atıldığının tespit edildiğini duyurdu.

Twitter'daki açıklamasında Adraee, Aşkelon sahili ile sanayi bölgesinde sirenlerin çaldığını ve Gazze'den işgalci Siyonist terör çetesi İsrail'e 3 roket atıldığının tespit edildiğini, roketlerden birinin Gazze sınırları içinde düştüğünü aktardı.

Adraee, dün yaptığı açıklamada da askeri bir uçağın, Gazze'de "yanan uçurtma hücresi" sorumlularından birinin aracını hedef aldığını kaydetmişti.

İşgalci Siyonist terör çetesi İsrail basınında, Filistinli göstericilerin, Gazze Şeridi çevresindeki işgal altındaki Yahudi yerleşim yerlerine "yanan uçurtma" ile helyum gazıyla şişirilmiş balonlar göndermesi nedeniyle bölgede yangınlar meydana geldiğine ilişkin haberler yer almıştı. 

adv
Henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için tıklayın
lütfen bekleyiniz
Yorumunuz:
Birleşik Arap Emirlikleri ile Suudi Arabistan Fırat'ın doğusunda iddiası!

Birleşik Arap Emirlikleri ile Suudi Arabistan Fırat'ın…

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ile Suudi Arabistan’ın Suriye’nin…
Soğanın fiyatı bir haftada ikiye katlandı (Ankara'da 200 bin ton stok)

Soğanın fiyatı bir haftada ikiye katlandı (Ankara'da…

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Fiyatı bir haftada ikiye katlanarak 5 lirayı bulan soğanı izleyen Maliye…
Twitter
ANKET
Toplam 0 oylama
Oy Ver

Son Haberler Bölümler