Güncelleme: 19:32 TSİ 25 Mart 2019 Pazartesi
Haber detayı
Facebook'ta Paylaş

İsrail, abluka altında bulunan Gazze'deki Hamas hedeflerini vuruyor

SON DAKİKA FLAŞ HABER... İşgalci Siyonist terör çetesi İsrail güçleri abluka altındaki Gazze Şeridi'nden atılan bir roketin bu sabah Tel Aviv'in kuzeyindeki bölgede bir eve düşmesinin ardından Hamas'a ait hedefleri vurmaya başladı.
İsrail, abluka altında bulunan Gazze'deki Hamas hedeflerini vuruyor
Yeryüzü Haber ve Ajanslar
Güncelleme: 19:32 TSİ 25 Mart 2019 Pazartesi

Son dakika flaş haber!

İşgalci Siyonist terör çetesi İsrail ordusundan yapılan açıklamada, "Gazze Şeridi'ndeki Hamas'a ait hedefleri vurmaya başladık." ifadesi kullanıldı, daha fazla ayrıntıya yer verilmedi.

Öte yandan bölgedeki görgü tanıkları, işgalci Siyonist terör çetesi İsrail savaş uçağının Gazze'nin kuzeyinde Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları'na ait bir noktayı vurduğunu aktardı.

Bölgede patlama sesleri duyulurken, Gazze'de gergin bekleyiş devam ediyor.

Gazze'den atılan bir roket, bu sabah Tel Aviv'in kuzeyindeki Şaron bölgesinde bir eve düşmüş, evde bulunan 7 kişi yaralanmıştı. Bunun üzerine İsrail ordusu bölgedeki birliklere takviye yaparken, Gazze'ye açılan Kerm Ebu Salim ve Beyt Hanun (Erez) sınır kapıları kapatılmıştı.

İşgalci Siyonist terör çetesi İsrail makamları kısa süre önce, sınıra yakın bölgelerde yaşayan Yahudi yerleşimcilerden, işgalci Siyonist terör çetesi İsrail ordusunun saldırılarına cevaben Gazze'den yapılması "muhtemel" roket atışlarına karşı yakınlardaki sığınaklara gitmek üzere hazırlıklı olmalarını istemişti.

Artan gerginlik nedeniyle, işgalci Siyonist terör çetesi İsrail'in güneyindeki tren seferleri iptal edilmiş, sığınaklar açılmıştı. 

adv
Henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için tıklayın
lütfen bekleyiniz
Yorumunuz:
Twitter
ANKET
Toplam 0 oylama
Oy Ver

Son Haberler Bölümler