Güncelleme: 14:46 TSİ 26 Ocak 2020 Pazar
Haberler

"İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı" Haberleri

Toplam 14 sonuçtan 1 ila 14 arası haber.
Binali Yıldırım: Uber için ortak yol bulunur Binali Yıldırım: Uber için ortak yol bulunur 07 Ocak 2019 Pazartesi

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Binali Yıldırım, "Uber teknolojinin bize getirdiği bir konfor. Bunu da yok sayamayız, buralarda düzenleme lazım" dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ''Esad güçlerinin Münbiç'e girdi'' ile ilgili açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ''Esad güçlerinin Münbiç'e girdi'' ile ilgili… 28 Aralık 2018 Cuma

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Esad güçlerinin Münbiç'e girdiğine yönelik kesin bilgi olmadığını söyledi. Hedeflerinin terör örgütü YPG olduğunu söyleyen Erdoğan, "Örgütlerin çıkması halinde bize de yapacak iş kalmaz" dedi. Cumhurbaşkanı Ekrem İmamoğlu'nun ziyaret talebine ilişkin soruyu da yanıtladı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Sarıgül'den Topbaş'a: Günaydın Sayın Başkan Sarıgül'den Topbaş'a: Günaydın Sayın Başkan 26 Mart 2014 Çarşamba

NTV'de projelerini anlatan Mustafa Sarıgül, Kadir Topbaş'ın Unkapanı köprüsüyle ilgili projesini 'Günaydın Sayın Başkan' sözleriyle eleştirdi. Sarıgül, "Bunu madem düşünüyordunuz, neden 20 yılda yapmadınız yarın yapacaksınız" dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Sultangazi'yi uçuracak 10 büyük proje! Sultangazi'yi uçuracak 10 büyük proje! 07 Mart 2014 Cuma

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan adayı Cahit Altunay, Sultangazi'yi şahlandıracak 10 büyük projeyi Haber 7'ye anlattı. Başkan Altunay, pazar alanı projesinin Türkiye çapında ödül alacağını iddia etti. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İşte Mustafa Sarıgül'ün gizli planı İşte Mustafa Sarıgül'ün gizli planı 20 Şubat 2014 Perşembe

Mustafa Sarıgül, “B Planı”nı devreye soktu. Seçilmeme ihtimaline karşı oğlu Emir'i Şişli Belediye Meclis Üyesi listesine 4'üncü sıradan koydu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Sarıgül'le ilgili skandal gerçek ortaya çıktı Sarıgül'le ilgili skandal gerçek ortaya çıktı 13 Şubat 2014 Perşembe

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ile ilgili skandal bir gerçek ortaya çıktı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


"Sarıgül belediyede devasa borç bıraktı!" "Sarıgül belediyede devasa borç bıraktı!" 31 Ocak 2014 Cuma

AK Parti'nini Şişli adayı Mukadder Başeğmez, A Haber'de Sarıgül'ün belediyeye bıraktığı devasa borcu açıkladı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Sarıgül'den Sabri Erbakan'a adaylık teklifi Sarıgül'den Sabri Erbakan'a adaylık teklifi 16 Ocak 2014 Perşembe

Mustafa Sarıgül, eski Başbakan Necmettin Erbakan'ın yeğeni Sabri Erbakan'ın CHP'den aday gösterileceğini söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Sarıgül: İstanbul'u yönetenlerin artık gitme vakitleri geldi Sarıgül: İstanbul'u yönetenlerin artık gitme vakitleri geldi 01 Ocak 2014 Çarşamba

Yeni yıl kutlamalarının ardından temizlik görevlileriyle yemek yiyen Mustafa Sarıgül, "İstanbul'u yönetenlerin artık gitme vakti geldi" dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Mustafa Sarıgül'den adaylık açıklaması Mustafa Sarıgül'den adaylık açıklaması 25 Ağustos 2013 Pazar

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Tokat ziyareti sırasında kendisine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığıyla ilgili yöneltilen soruları yanıtladı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Sarıgül'den 'İstanbul beni istiyor' anketi Sarıgül'den 'İstanbul beni istiyor' anketi 28 Temmuz 2013 Pazar

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi için göstereceği isimler arasında ismi en çok anılan kişilerden biri olan Mustafa Sarıgül için partiden hâlâ somut bir adım gelmedi. Ancak, Sarıgül'ün ekibi "CHP'liler Sargıgül'ü istiyor" sonucu çıkarılan bir anket yaptırdı. Sarıgül'ün ekibi tarafından basına dağıtılan anket sonuçlarına göre Sarıgül, CHP'li seçmenin yüzde 76 sına göre başkan olmalı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Tekin'den Sarıgül'e hem tepki, hem davet Tekin'den Sarıgül'e hem tepki, hem davet 27 Mayıs 2013 Pazartesi

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün CHP'den aday olmak için şartlar öne sürdüğü iddialarına CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'den yanıt geldi. Tekin, "CHP yakıtınız bittiğinde ikmal yapacağınız bir istasyon değildir" dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


'Rakibim Başbakan oldu, ben muhtar bile olamadım' 'Rakibim Başbakan oldu, ben muhtar bile olamadım' 30 Ekim 2012 Salı

1994'te MHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan ve ilginç projeleriyle dikkat çeken Ahmet Vefik Alp o seçimde rakibi olan Erdoğan için bakın neler söyledi? HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


CHP kendi belediye başkanını suçladı CHP kendi belediye başkanını suçladı 09 Eylül 2011 Cuma

Kemal Kılıçdaroğlu'nun, İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı olduğu 2009 yerel seçimlerinde vatandaşlara SMS yoluyla gönderilen propaganda mesajları konusunda CHP'den ilginç bir açıklama geldi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler