Güncelleme: 23:14 TSİ 05 Nisan 2020 Pazar
Haberler

"kabataş" Haberleri

Toplam 39 sonuçtan 21 ila 39 arası haber.
Vali Mutlu: Saldırı videosunu görmedim Vali Mutlu: Saldırı videosunu görmedim 12 Temmuz 2013 Cuma

Ekşi Sözlük yazarlarıyla geçtiğimiz günlerde biraraya gelen İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Kabataş’ta türbanlı bir kadının saldırıya uğradığı iddiasına ilişkin videoyu görmediğini söyledi. MOBESE görüntüsü olmadığını belirten Mutlu, “Ama yarın öbür gün birisinin çektiği görüntü çıkabilir” dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İşte yeni SBS'nin tüm ayrıntıları İşte yeni SBS'nin tüm ayrıntıları 07 Nisan 2013 Pazar

Liselere giriş sınavı SBS (Seviye Belirleme Sınavı)'de son perde... Milli Eğitim Bakanlığı'na Nabi Avcı'nın gelmesinden sonra herkes 'sistem bundan sonra nasıl işleyecek' sorusunun cevabını arıyor. Avcı'nın masasında duran sistemin ayrıntılarını ise Akşam yazarı Turgay Polat yazdı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Kabataş'taki füniküler hattında öğrenci ölümü Kabataş'taki füniküler hattında öğrenci ölümü 06 Nisan 2013 Cumartesi

Kabataş’ta bir lise öğrencisi, füniküler hattının havalandırma boşluğuna düştü. Talihsiz genç olay yerinde hayatını kaybederken, havalandırma boşluğunda koruyucu mazgal bulunmadığı iddiası akıllara ‘ihmal’ ihtimalini getirdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Hüdavendigar Bursa-İstanbul ilk seferini yaptı Hüdavendigar Bursa-İstanbul ilk seferini yaptı 24 Ocak 2013 Perşembe

Bursa Büyükşehir Belediyesi Hüdavendigar isimli deniz otobüsü ile ilk tarifeli seferini gerçekleştirdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İDO'nun rakibi denize iniyor İDO'nun rakibi denize iniyor 17 Ocak 2013 Perşembe

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine Bursa-İstanbul arasında deniz ulaşımının sağlanması amacıyla kurduğu Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi, seferlere 24 Ocak'ta başlıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Metro durağındaki sahipsiz çanta bomba paniğine neden oldu Metro durağındaki sahipsiz çanta bomba paniğine neden oldu 12 Ocak 2013 Cumartesi

Fatih'te varyant altına bırakılan sahipsiz çanta, bomba şüphesiyle patlatıldı. Fünye ile patlatılan çantadan kadın elbiseleri ve makyaj malzemesi çıktı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bursa İstanbul arası 15 dakika yolculuk Bursa İstanbul arası 15 dakika yolculuk 11 Ocak 2013 Cuma

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, BUDO'dan sonra sıranın deniz uçağı seferlerine geldiğini belirtti. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Kar nedeniyle okulların tatil edildiği il ve ilçeler Kar nedeniyle okulların tatil edildiği il ve ilçeler 09 Ocak 2013 Çarşamba

Yurdu etkisi altına alan yoğun kar yağışı birçok ilde eğitime ara verilmesine neden oldu. İşte okulların tatil edildiği iller ve ilçeler: HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İstanbul-Bursa hattı 1 milyon yolcu taşıdı İstanbul-Bursa hattı 1 milyon yolcu taşıdı 02 Ocak 2013 Çarşamba

İDOBÜS, Kabataş-Bursa-Kabataş hattında 22 Mart-24 Aralık tarihleri arasında 1 milyon 113 bin 321 yolcu taşıdı. İDOBÜS, bu yıl da Kabataş-Bursa-Kabataş hattında 1, 6 ve 9 liralık fiyatlarla yolcularını taşımaya devam edecek. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İstanbul'da deniz ulaşımına lodos engeli İstanbul'da deniz ulaşımına lodos engeli 30 Ekim 2012 Salı

İDO, bazı deniz otobüsü seferlerini olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal etti. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


4 ilçeyi kapsayan metro müjdesi! 4 ilçeyi kapsayan metro müjdesi! 16 Ekim 2012 Salı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Kabataş'tan başlayan Beşiktaş, Şişli, Esenler ve alibeyköy'ü kapanan yeni bir metro projesinin müjdesini verdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bursa Belediyesi İDO'ya rakip oluyor Bursa Belediyesi İDO'ya rakip oluyor 03 Ağustos 2012 Cuma

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Eylül ayından itibaren Bursa-İstabul arasında karşılıklı deniz otobüsü seferleri düzenleyecek. Seferler, Güzelyalı ile Kabataş iskeleleri arasında yapılacak. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İDO'ya rakip bir firma kuruluyor İDO'ya rakip bir firma kuruluyor 03 Ağustos 2012 Cuma

Bursa Büyükşehir Belediyesi, İDO'ya rakip bir firma kuruyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin onay verdiği proje ile eylül ayında seferlere başlanması planlanıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İDO: İçki kısıtlaması yok! İDO: İçki kısıtlaması yok! 31 Temmuz 2012 Salı

İstanbul’da Adalar’a 4 şarap şişesi götürmek isteyen bir kadının, İDO görevlileri tarafından engellendiği iddia edildi. “İçki kısıtlaması yok” diyen İDO, olay nedeniyle yolcudan özür diledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Trafik sorununa denizden çözüm Trafik sorununa denizden çözüm 07 Temmuz 2012 Cumartesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, köprü çalışmaları nedeniyle artan trafiğin önüne geçebilmek alternatif yollar peşinde. Alınan karara göre, Pazaretesi gününden itibaren Kabataş'tan Küçüksu ve Beykoz seferleri başlatılacak. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İDO'ya rakip Bursa'dan ilk somut adım İDO'ya rakip Bursa'dan ilk somut adım 30 Haziran 2012 Cumartesi

Son dönemdeki zamlarla tepki çeken İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) işletmesine alternatif için girişim başlatıldı. BURULAŞ deniz otobüsü şirketi kurma çalışmalarını hızlandırdı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Beylikdüzü-Kadıköy arası 82 dakika Beylikdüzü-Kadıköy arası 82 dakika 15 Mart 2011 Salı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 10 kilometrelik Avcılar-Beylikdüzü metrobüs hattı hizmete alındığında Beylikdüzü'nden Kadıköy'e 82 dakikada ulaşılacağını belirterek, ''Günde bir milyon yolcunun taşınacağı bu hattın bize maliyeti 79 milyon TL'' dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ankara ve 7 ilde kar yağışı eğitimi durdurdu Ankara ve 7 ilde kar yağışı eğitimi durdurdu 08 Mart 2011 Salı

Kar yağışı nedeniyle Ankara ve Hakkari ile Van, Kastamonu, Kırklareli, Çanakkale, Eskişehir ve Ordu'nun bazı ilçelerinde ilköğretim ve liselerde eğitime bir gün ara verildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İşte 7 yeni metro hattı! İşte 7 yeni metro hattı! 24 Ekim 2010 Pazar

Metro operasyonlarının Büyükşehirler'den Ulaştırma Bakanlığı’na devrinden sonra İstanbul ve Ankara’da belediyelerin yerine tamamlayacağı toplam 7 metro inşaatı, 2011 bütçesinde öncelikli yatırımlar arasına alındı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler