Güncelleme: 00:07 TSİ 27 Ocak 2020 Pazartesi
Haberler

"Kocasinan" Haberleri

Toplam 8 sonuçtan 1 ila 8 arası haber.
17 Ocak Perşembe gün hangi illerde okullar tatil 17 Ocak Perşembe gün hangi illerde okullar tatil 17 Ocak 2019 Perşembe

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Türkiye genelinde yoğun kar yağışı, soğuk hava ve donun etkisi devam ediyor. Yoğun kar yağışının etkili olduğu Nevşehir, Bingöl, Kayseri, Aksaray, Yozgat, Giresun, Tokat, Kırşehir ve Karaman'ın il genelinde, Adıyaman, Çorum, Samsun, Muş, Ordu, Kahramanmaraş ve Bingöl'ün de bazı ilçelerinde okullar 17 Ocak Perşembe günü tatil edildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


9 Ocak Çarşamba günü hangi illerde kar nedeniyle okullar tatil? 9 Ocak Çarşamba günü hangi illerde kar nedeniyle okullar tatil? 09 Ocak 2019 Çarşamba

Yurt genelinde yoğun kar yağışı ve soğuk havanın etkisi devam ediyor. Yoğun kar yağışı olan il ve ilçelerde okullar eğitime yarın ara verildi. Yoğun Kar yağışı nedeniyle birçok şehirde okullar tatil edildi. Yoğun kar yağışı nedeniyle birçok şehirde 9 Ocak Çarşamba günü okullar tatil edildi. Sakarya, Kocaeli, Zonguldak, Ardahan, Samsun, Denizli, Bingöl, Elazığ, Karaman, Adana, Van, Hakkari Düzce, Ağrı, Ordu, Kırşehir, Samsun, Antalya, Bayburt, Malatya, Adıyaman, Kars, Tunceli, Isparta, Giresun, Çorum, Tokat, Bitlis, Kahramanmaraş, Nevşehir, Amasya, Kayseri, Erzurum ve Yozgat'ın bazı ilçelerinde okullar kar yağışı nedeniyle tatil edildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İstanbul Beylikdüzü'de fabrika yangını İstanbul Beylikdüzü'de fabrika yangını 06 Eylül 2018 Perşembe

SON DAKİKA HABERİ: İstanbul Beylikdüzü Mermerciler Sanayi sitesindeki bir fabrikanın depo kısmında çıkan yangın kontrol altına alındı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bakırköy-Beylikdüzü arasında yeni metro hattı Bakırköy-Beylikdüzü arasında yeni metro hattı 03 Şubat 2014 Pazartesi

İstanbul'a 25 km uzunluğunda yeni bir metro hattı geliyor. 2017 yılında açılması planlanan metro hattı, Bakırköy-Beylikdüzü arasında hizmet verecek. Projenin metrobüs yoğunluğunu büyük oranda azaltması bekleniyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Daha önce 4 kez yanan yer bir daha yandı Daha önce 4 kez yanan yer bir daha yandı 14 Aralık 2013 Cumartesi

Beylikdüzü Mermerciler Sanayi Sitesi'nde bulunan bir iş merkezi yangın çıktı. Daha önce de 4 kez yandığı iddia edilen iş merkezinde büyük çapta maddi hasar oluştu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Fabrika yangınında 2 işçinin cesedine ulaşıldı Fabrika yangınında 2 işçinin cesedine ulaşıldı 27 Temmuz 2013 Cumartesi

İstanbul Bağcılar'da yatak ve baza imalatı yapan bir fabrikada çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü. Kül olan binaya giren itfaiye ekipleri, dumandan zehirlendikleri belirtilen 2 işçinin cesedine ulaştı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İstanbul'da 5 ilçede 14 saat su kesintisi! İstanbul'da 5 ilçede 14 saat su kesintisi! 20 Haziran 2011 Pazartesi

İSKİ, 22 Haziran'da Bahçelievler Yenibosna Ana İsale Hattı'nda yeni içme suyu hattı bağlantısı ve vana montaj çalışmaları yapacak. Bazı ilçelere 14 saat su verilemeyecek HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Edirne'den Kars'a yeni bir raylı sistem Edirne'den Kars'a yeni bir raylı sistem 03 Ocak 2011 Pazartesi

AK Parti Kayseri İl Başkanlığı'nın 2011 yılı ilk Danışma Meclis Toplantısı'na katılan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Edirne'den Kars'a 5 bin kilometrelik raylı sistem yapılacağı müjdesini verdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler