Güncelleme: 00:52 TSİ 21 Kasım 2019 Perşembe
Haberler

"mikrop" Haberleri

Toplam 9 sonuçtan 1 ila 9 arası haber.
Çocukları bahar hastalıklarından korunmak için 10 önlem Çocukları bahar hastalıklarından korunmak için 10 önlem 04 Nisan 2017 Salı

Bahar ayları yenilenen doğayla birlikte çocuklara ayrı bir enerji ve zindelik getirirken, mevsim geçişinde yaşanan değişiklikler ise hastalanmalarına yol açabiliyor. Bahar mevsiminde çocukları en çok etkileyen sorunların başında ise alerji geliyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İşte çocukları gripten korumanın yolları İşte çocukları gripten korumanın yolları 20 Aralık 2014 Cumartesi

Kış aylarında hastanelerin acil servisleri öksüren, hapşıran, burnu akan, ateşlenen çocuklarla doluyor. Uzmanlar ise yetişkinlere göre bağışıklık sistemleri daha zayıf alan çocukların kalabalık yerlerde daha kolay virüs kaptığı uyarısında bulunuyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


'İstanbul'da bir kadın burun ameliyatı olmaya gitti ayakları kesildi' 'İstanbul'da bir kadın burun ameliyatı olmaya gitti ayakları kesildi' 26 Eylül 2014 Cuma

İstanbul'da 25 yaşındaki Sevinç Çelik, burun ameliyatı olmaya gittiği hastanede kaptığı enfeksiyon sonrası iki ayağının kesildiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


TÜBİTAK'tan evrim teorisi skandalı TÜBİTAK'tan evrim teorisi skandalı 10 Nisan 2013 Çarşamba

2009 yılında başlayan tartışmada, son olarak evrim teorisini anlatan kitapların basımının durdurulduğu iddia edilmişti. AncakTÜBİTAK'tan, iki kitabın basımı ve satışı açıklaması geldi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Tatlıses'ten şok Müslüm Gürses açıklaması! Tatlıses'ten şok Müslüm Gürses açıklaması! 04 Mart 2013 Pazartesi

Arabesk müziğin usta ismi Müslüm Gürses'in bu sabah hayatını kaybetmesinin ardından, İbrahim Tatlıses'ten çok tartışılacak bir açıklama geldi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Grip salgını aldı başını gidiyor Grip salgını aldı başını gidiyor 08 Eylül 2012 Cumartesi

Sonbaharın gelmesi ve havaların aniden soğumasıyla birlikte bir çok vatandaşın yakalandığı grip hastalığına karşı uzmanlar vatandaşları uyarıyor. Bu salgın hangi yollarla bulaşır, en önemli belirtileri nelerdir ve salgına yakalanmamak için neler yapmalıyız HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Sağlıklı her insanda 10 bin mikrop bulunuyor! Sağlıklı her insanda 10 bin mikrop bulunuyor! 14 Haziran 2012 Perşembe

Amerikalı bilim adamları sağlıklı bir insanda 10 binden fazla mikrop yaşadığını belirledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Denktaş yazarak iletişim kuruyor Denktaş yazarak iletişim kuruyor 30 Mayıs 2011 Pazartesi

Doktorları, halen yoğun bakımda tutunan Rauf Denktaş’ın dün itibariyle eşiyle yazarak anlaşabildiğini söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Şok gerçek: Sigarada alkol da var ! Şok gerçek: Sigarada alkol da var ! 07 Şubat 2011 Pazartesi

ABD'de yapılan bir araştırma sigara firmalarının korkunç yüzünü gözler önüne serdi. Sigarada alkolden öksürük ilacına, amonyaktan siyanüre kadar çok şaşırtıcı maddeler bulundu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler