Güncelleme: 02:22 TSİ 28 Şubat 2020 Cuma
Haberler

"Missouri" Haberleri

Toplam 9 sonuçtan 1 ila 9 arası haber.
ABD'nin gözaltına aldığı İranlı gazeteci Haşimi: Sorguda başörtüm zorla çıkarıldı ABD'nin gözaltına aldığı İranlı gazeteci Haşimi: Sorguda başörtüm zorla… 25 Ocak 2019 Cuma

ABD'de yürütülen gizli bir federal soruşturma kapsamında 'maddi tanık' sıfatı bahanesiyle haksız bir şekilde ve zorbalıkla gözaltına alındıktan 11 gün sonra serbest bırakılan İran devlet televizyonuna bağlı Press TV sunucusu Merziye Haşimi, inanç sistemi ve kimliği sebebiyle gözaltına alındığını söyledi. Haşimi, ''gözaltındayken 4 kez ifade verdim, 3 kez sorgulandım ve başörtüm zorla çıkarıldı'' dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


ABD'de bir saldırgan 7 kişiyi öldürdükten sonra intihar etti ABD'de bir saldırgan 7 kişiyi öldürdükten sonra intihar etti 28 Şubat 2015 Cumartesi

ABD'nin Missouri eyaletinde 4 eve silahlı baskın düzenleyen 36 yaşındaki bir saldırgan 7 kişiyi öldürdükten sonra intihar etti. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ukrayna'da soğuk hava 83 can aldı Ukrayna'da soğuk hava 83 can aldı 21 Aralık 2012 Cuma

Soğuk hava koşulları Doğu Avrupa ülkelerinde de etkili oluyor. Ukrayna'da soğuk hava nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 83'e yükseldi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


ABD'de kavun alarmı ABD'de kavun alarmı 28 Eylül 2011 Çarşamba

ABD'de Kolorado eyaletinden gelen bir kavun türünün yol açtığı sanılan listeria salgınında 13 kişi öldü. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


ABD'ye misilleme! ABD'ye misilleme! 07 Ağustos 2011 Pazar

Uluslararası siber-eylemci grubu Anonymous, yandaşlarının tutuklanmasına, resmi makamlarca doğrulanmayan misillemeyle karşılık verdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


'Süper Güç' çaresiz: Ölü sayısı 116 GALERİ 'Süper Güç' çaresiz: Ölü sayısı 116 GALERİ 24 Mayıs 2011 Salı

ABD'nin Missouri eyaletinin güneybatısını vuran kasırgada bilanço ağırlaşıyor. Joplin'de ölü sayısı 116 oldu. Mayıstan bu yana yaşanan felakette 460 kişi yaşamını yitirdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Kasırganın faturası ağır oldu Kasırganın faturası ağır oldu 30 Nisan 2011 Cumartesi

Amerika'nın bazı güney ve doğu eyaletlerini vuran kasırgada ölenlerin sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


ABD'yi kasırga vurdu: 263 ölü - GALERİ ABD'yi kasırga vurdu: 263 ölü - GALERİ 29 Nisan 2011 Cuma

Amerika’nın bazı güney ve doğu eyaletlerini vuran kasırgada ölenlerin sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Kasırga sonunda hayatını kaybedenlerin sayısı 263’e ulaştı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


WikiLeaks belgelerindeki İsrail iddası ! WikiLeaks belgelerindeki İsrail iddası ! 03 Ocak 2011 Pazartesi

İsrail Genelkurmay başkanı Gabi Aşkenazi'nin, 2009 yılında Amerikalı diplomatlara, İran'ın füze saldırı karşısında İsrail'in sadece 10-12 dakikalık bir zamanı olacağını söylediği bildirildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler