Güncelleme: 00:07 TSİ 27 Ocak 2020 Pazartesi
Haberler

"okullar" Haberleri

Toplam 55 sonuçtan 1 ila 20 arası haber.
Gripten korunmak için 9 önemli kural! Gripten korunmak için 9 önemli kural! 15 Ocak 2020 Çarşamba

Aralarında, "domuz gribi" olarak bilinen H1N1 virüsünün de yer aldığı gribal enfeksiyonlar son günlerde 7’den 70’e pek çok kişiyi etkisine alırken, özellikle kalabalık ve kapalı ortamlar bulaşma riskini daha çok artırıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Yarın İstanbul'da okullar tatil mi? (Cuma günü İstanbul'da okullar tatil mi?) Yarın İstanbul'da okullar tatil mi? (Cuma günü İstanbul'da okullar tatil… 26 Eylül 2019 Perşembe

SON DAKİKA FLAŞ HABER... İstanbul'da yaşanan deprem sonrasında eğitime ara verildi. Vatandaşlar yarın (27 Eylül Cuma günü) okulların tatil olup olmayacağını merak ediyor. İstanbul Valiliği’ndeki AFAD Acil Durum Yönetim Merkezindeki toplantının ardından açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, “Yarın itibarıyla yarın okullarımızı tatil etmemiz gerektiren herhangi bir bulguya rastlamadığımız sonucuna vardık. Yarın okullarımız açık olacaktır” dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


17 Ocak Perşembe gün hangi illerde okullar tatil 17 Ocak Perşembe gün hangi illerde okullar tatil 17 Ocak 2019 Perşembe

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Türkiye genelinde yoğun kar yağışı, soğuk hava ve donun etkisi devam ediyor. Yoğun kar yağışının etkili olduğu Nevşehir, Bingöl, Kayseri, Aksaray, Yozgat, Giresun, Tokat, Kırşehir ve Karaman'ın il genelinde, Adıyaman, Çorum, Samsun, Muş, Ordu, Kahramanmaraş ve Bingöl'ün de bazı ilçelerinde okullar 17 Ocak Perşembe günü tatil edildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


16 Ocak Çarşamba günü hangi il ve ilçede okullar tatil? 16 Ocak Çarşamba günü hangi il ve ilçede okullar tatil? 16 Ocak 2019 Çarşamba

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Yurt genelinde yoğun kar yağışı, soğuk hava ve don etkisi tekrar hisettirye başladı! Eğitim ve öğretimin ilk yarıyılının son haftasında da bazı il ve ilçelerde okullara kar tatili ile bir gün ara veriliyor. Yoğun kar yağışının etkili olduğu Eskişehir, Kahramanmaraş, Muş, Adıyaman, Bilecik, Adana, Sivas, Kütahya, Sakarya, Uşak, Düzce, Bolu, Karabük, Manisa, Bursa, İzmir, Afyonkarahisar, Kastamonu, Tunceli, Nevşehir, Gümüşhane, Balıkesir, Ordu, Kayseri, Muğla, Çankırı ve Denizli'nin bazı ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi. Kocaeli Üniversitesi'nde (KOÜ) eğitime bir gün süreyle ara verildiği bildirildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


14 Ocak Pazartesi hangi illerde okullar tatil?) 14 Ocak Pazartesi hangi illerde okullar tatil?) 14 Ocak 2019 Pazartesi

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Bitlis merkez, Tatvan, Ahlat, Adilcevaz ve Mutki ilçelerinde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime yarın ara verildiği bildirildi. Iğdır’da yoğun kar yağışı nedeniyle merkez Kervansaray, Gülpınar ve Tuzluca ilçesinde okullar bir gün tatil edildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


10 Ocak Perşembe günü okullarda kar tatili olan il ve ilçeler 10 Ocak Perşembe günü okullarda kar tatili olan il ve ilçeler 10 Ocak 2019 Perşembe

Yurt genelinde yoğun kar yağışı ve soğuk hava devam ediyor. Yoğun kar yağışı olan il ve ilçelerde okullara eğitime bir ara verildi. 10 Ocak Perşembe günü Niğde, Aksaray, Nevşehir, Adıyaman, Van, Kars, Şırnak, Elazığ, Bingöl ve Bitlis'in bazı ilçelerinde okullar tatil edildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


9 Ocak Çarşamba günü hangi illerde kar nedeniyle okullar tatil? 9 Ocak Çarşamba günü hangi illerde kar nedeniyle okullar tatil? 09 Ocak 2019 Çarşamba

Yurt genelinde yoğun kar yağışı ve soğuk havanın etkisi devam ediyor. Yoğun kar yağışı olan il ve ilçelerde okullar eğitime yarın ara verildi. Yoğun Kar yağışı nedeniyle birçok şehirde okullar tatil edildi. Yoğun kar yağışı nedeniyle birçok şehirde 9 Ocak Çarşamba günü okullar tatil edildi. Sakarya, Kocaeli, Zonguldak, Ardahan, Samsun, Denizli, Bingöl, Elazığ, Karaman, Adana, Van, Hakkari Düzce, Ağrı, Ordu, Kırşehir, Samsun, Antalya, Bayburt, Malatya, Adıyaman, Kars, Tunceli, Isparta, Giresun, Çorum, Tokat, Bitlis, Kahramanmaraş, Nevşehir, Amasya, Kayseri, Erzurum ve Yozgat'ın bazı ilçelerinde okullar kar yağışı nedeniyle tatil edildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


8 Ocak Salı günü hangi illerde okullar tatil? 8 Ocak Salı günü hangi illerde okullar tatil? 08 Ocak 2019 Salı

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Yurt genelinde yoğun kar yağışı devam ediyor. Yoğun kar yağışı olan illerde okullar bir gün ara verildi. 8 Ocak Salı günü Bitlis, Bingöl, Adıyaman, Konya, Karaman, Afyonkarahisar, Batman, Isparta, Tunceli, Muş, Erzincan, Elazığ, Denizli, Çorum, Balıkesir, Bursa, Ağrı, Kocaeli, Erzincan, Kırşehir, Kırıkkale, Antalya, Zonguldak, Burdur, Sakarya, Düzce ve Çanakkale'nin bazı ilçelerinde okullar kar yağışı nedeniyle tatil edildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


7 Ocak 2019 Pazartesi günü hangi illerde okullar tatil olacak? 7 Ocak 2019 Pazartesi günü hangi illerde okullar tatil olacak? 06 Ocak 2019 Pazar

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Yurt genelinde yoğun kar yağışı devam ediyor. Yoğun kar yağışı devam eden illerde okullar bir gün ara verildi. 7 Ocak 2019 Pazartesi günü Bolu, Çankırı, Muş, Uşak, Hakkari, ve Kırıkkale'de il genelinde, Kastamonu, Elazığ, Isparta, Konya, Ordu, Yozgat, Nevşehir, Amasya, Bitlis, Bingöl, Kırşehir, Tokat, Karaman, Samsun, Karabük, Zonguldak ve Çorum'un bazı ilçelerinde okullar tatil edildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


14 ilde okullara kar tatili (Hangi illerde kar nedeniyle okullar tatil edildi?) 14 ilde okullara kar tatili (Hangi illerde kar nedeniyle okullar tatil edildi?) 27 Aralık 2018 Perşembe

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Yoğun kar yağışının etkili olduğu 14 ilde 28 Aralık Cuma günü (bugün) eğitime bir gün ara verildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


13 ilde okullarda bir gün kar tatili 13 ilde okullarda bir gün kar tatili 26 Aralık 2018 Çarşamba

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Yurdun bir çok bölgesinde yoğun kar yağışı devam ediyor. Yoğun kar yağışının etkili olduğu 13 ilde okullarda yarın bir gün tatil edildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ankara ve 20 ilde kar nedeniyle okullar tatil edildi(Hangi illerde okullar tatil edildi?) Ankara ve 20 ilde kar nedeniyle okullar tatil edildi(Hangi illerde okullar tatil… 26 Aralık 2018 Çarşamba

SON DAKİKA FLAŞ HABER...Kar yağışının yurtta etkili olmaya başladı. Kar yağışıyla birlikte okullarda tatil haberleri de gelmeye başladı. Yoğun kar yağışının etkili olduğu Ankara ve 20 ilde eğitime bir gün ara verildi. Ankara'da ayrıca 9 üniversitede de eğitime bir gün ara verildiği açıklandı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


UNICEF: Gençlerin yarısı okulda şiddet görüyor UNICEF: Gençlerin yarısı okulda şiddet görüyor 08 Eylül 2018 Cumartesi

SON DAKİKA FLAŞ HABER: BM Çocuklara Yardım Fonu'nun (UNICEF) açıkladığı rapora göre dünya genelinde 13-15 yaş arasındaki her iki gençten biri okul ya da okul çevresinde şiddete maruz kalıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


18 milyon öğrenci için ders zili çaldı! 18 milyon öğrenci için ders zili çaldı! 18 Eylül 2017 Pazartesi

2017-2018 Eğitim- Öğretim dönemi başladı. 18 milyon yakın öğrenci dersi başı yaptı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Mersin'de şiddetli yağıştan dolayı okullar tatil Mersin'de şiddetli yağıştan dolayı okullar tatil 03 Mart 2017 Cuma

Mersin'in genelinde dün akşamdan bu yana devam eden şiddetli yağıştan dolayı okulların bugün tatil edilmesi kararlaştırıldı HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İstanbul ve İzmir'de yarın okullar tatil (11 Ocak Çarşamba günü hangi illerde okullar tatil?) İstanbul ve İzmir'de yarın okullar tatil (11 Ocak Çarşamba günü hangi illerde… 10 Ocak 2017 Salı

Yurtta etkili olan kar yağışı nedeniyle İstanbul, İzmir ve 19 ilde bugün eğitime ara verildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Hakkari Yüksekova'da sokağa çıkma yasağı kısmen kalktı Hakkari Yüksekova'da sokağa çıkma yasağı kısmen kalktı 29 Mayıs 2016 Pazar

Hakkâri Valiliği, PKK'ya yönelik operasyon nedeniyle Yüksekova'da uygulanan sokağa çıkma yasağının kısmi zamanlı kaldırıldığını duyurdu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bolu merkez ve iki ilçesinde kar tatili Bolu merkez ve iki ilçesinde kar tatili 03 Aralık 2015 Perşembe

Bolu Merkez, Gerede ve Yeniçağa ilçelerinde, yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar ile özel öğretim kurumları 1 gün süreyle tatil edildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Diyarbakır'da, öğrenciler için sakıncalı 150 kişi işten çıkarıldı! Diyarbakır'da, öğrenciler için sakıncalı 150 kişi işten çıkarıldı! 06 Mart 2015 Cuma

Diyarbakır'da, 100 servis şoförü, 34 kantin görevlisi ve diğer görevliler olmak üzere toplam 150 kişi işten çıkarıldı. İşten çıkarılanların daha önce cinsel istismar, adam yaralama, hırsızlık, dolandırıcılık, uyuşturucu kullanma gibi suçlardan kaydı bulunduğu saptandı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ortaöğretimde teneffüs süreleri ve sınav sayıları değişti Ortaöğretimde teneffüs süreleri ve sınav sayıları değişti 13 Eylül 2014 Cumartesi

Milli Eğitim Bakanlığı'nın yönetmelikte yaptığı değişiklikle teneffüs süreleri ve sınav sayıları değişti. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler