Güncelleme: 01:56 TSİ 21 Kasım 2019 Perşembe
Haberler

"polenler" Haberleri

Toplam 6 sonuçtan 1 ila 6 arası haber.
Çocukları bahar hastalıklarından korunmak için 10 önlem Çocukları bahar hastalıklarından korunmak için 10 önlem 04 Nisan 2017 Salı

Bahar ayları yenilenen doğayla birlikte çocuklara ayrı bir enerji ve zindelik getirirken, mevsim geçişinde yaşanan değişiklikler ise hastalanmalarına yol açabiliyor. Bahar mevsiminde çocukları en çok etkileyen sorunların başında ise alerji geliyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Polen bombardımanına dikkat Polen bombardımanına dikkat 01 Haziran 2013 Cumartesi

Rüzgarlı ve sıcak havalar alerjik bünyelilere nefes aldırmıyor. Özellikle polen alerjisi olan çocuklar durumdan oldukça muzdarip. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bahar ayı hastalıklarına dikkat! Bahar ayı hastalıklarına dikkat! 12 Nisan 2013 Cuma

Bugünlerde havalar bir ısınıp bir soğuyor. Vücut direncini olumsuz etkileyen bu durum birçok hastalığa da davetiye çıkarıyor. Mevsim geçişlerinde görülme riski en fazla artan hastalıklardan biri de depresyon. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Her 4 çocuktan biri alerjik Her 4 çocuktan biri alerjik 09 Nisan 2013 Salı

Avrupa Birliği Küresel Sağlık Durum Raporu’na göre Avrupa’da 10 yaşından küçük her 4 çocuktan biri alerjik hastalıklardan etkileniyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Suçu sadece polenlerde aramayın Suçu sadece polenlerde aramayın 31 Mart 2013 Pazar

Özellikle ilkbahar mevsimde görülme oranı artan ve yaşam kalitesini önemli ölçüde düşüren bahar alerjilerinde tek sorumlu sanıldığı gibi polenler değil. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


'Küçük çocuklara pekmez yedirin' 'Küçük çocuklara pekmez yedirin' 28 Kasım 2011 Pazartesi

Bir yaşından küçük çocuklara demir açısından zengin olan pekmezin bol bol yedirilmesi öneriliyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler