Güncelleme: 15:27 TSİ 09 Ekim 2018 Salı
Haber detayı
Facebook'ta Paylaş

Polis, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kaybolduğu gün o iki uçağı ve yolcularını aramış

SON DAKİKA FLAŞ HABER: Suudi gazeteci Kaşıkçı'nın kaybolmasıyla ilgili gündeme gelen uçağın kalkıştan önce polis tarafından arandığı ortaya çıktı. Uçağa binen yolcuların valizlerinin de arandığı belirtildi. Arama işlemlerinin ardından uçağın kalkışına izin verildiği ifade edildi.
Polis, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kaybolduğu gün o iki uçağı ve yolcularını aramış
Ajanslar
Güncelleme: 15:27 TSİ 09 Ekim 2018 Salı

Son dakika flaş haber!

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'nda kaybolduğu gün, Suudi Arabistan'dan Atatürk Havalimanı'na inen 2 uçakla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı.

2 Ekim'de Gazeteci Kaşıkçı'nın kaybolduğu iddiası üzerine çalışma başlatan polis ekipleri, ihbar üzerine akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı'ndan havalanacak uçak için harekete geçti.

Uçağın yolcuları terminal girişi binasının önünde araçtan inerek Genel Havacılık Terminal Binası'ndan giriş yaptı. Yolcuların üst araması yapılırken, bagajlar ise X-RAY cihazından tekrar tekrar geçirildi.

Yolcular terminalde pasaport işlemleri için beklerken, apronda bulunan ve kalkış için hazırlanan HZ-SK2 kuyruk tescilli uçağın kabini ve kargo bölümü de polis tarafından didik didik arandı.

Aramalar sonucunda her hangi bir olumsuz bir durumla karşılaşılmaması üzerine uçağın kalkışına izin verildi. Polis ekipleri ayrıca tüm gün boyunca kamera kayıtları saniye saniye inceledi. 

adv
Henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için tıklayın
lütfen bekleyiniz
Yorumunuz:
Twitter
ANKET
Toplam 0 oylama
Oy Ver

Son Haberler Bölümler