Güncelleme: 15:04 TSİ 26 Ocak 2020 Pazar
Haberler

"samanyolu" Haberleri

Toplam 15 sonuçtan 1 ila 15 arası haber.
26 Ocak 2019 Tarihte bugün Türkiye'de ve dünyada neler oldu? 26 Ocak 2019 Tarihte bugün Türkiye'de ve dünyada neler oldu? 26 Ocak 2019 Cumartesi

26 Ocak’ta dünyada ve Türkiye’de neler yaşandı, neler oldu, hangi önemli olaylar meydana geldi? Tarihte bugün hangi gelişmeler oldu? Dünya tarihine yer etmiş önemli olayları, 25 Ocak’ta doğan ve hayatını kaybeden ünlü isimler kimler? HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


FETÖ'ye ait 1000 marka iptal ediliyor FETÖ'ye ait 1000 marka iptal ediliyor 14 Ağustos 2016 Pazar

Türk Patent Enstitüsü, FETÖ’ye ait şirketlerin 1000’den fazla marka tescili başvurusu yaptığını tespit etti. Kayyumların başvurusu sonrasında bu tesciller hızla iptal edilecek. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Işık Medya'ya ait adreste arama! Işık Medya'ya ait adreste arama! 12 Nisan 2016 Salı

Mali Şube ekipleri, Işık Medya'ya ait Üsküdar'da bulunan adreste arama yapıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ekrem Dumanlı'dan Koza İpek Grubu tepkisi: Bu tipik bir Emevi zulmüdür! Ekrem Dumanlı'dan Koza İpek Grubu tepkisi: Bu tipik bir Emevi zulmüdür! 28 Ekim 2015 Çarşamba

Bugün TV’de yayına katılan Zaman gazetesi yazarı Ekrem Dumanlı, Koza İpek Grubu bünyesindeki medya organlarına el konmasına tepki gösterdi. Yapılan zulme işaret eden Dumanlı, “Bu yapılan şey, İslam tarihinde sıkça gördüğümüz bir şey. Tipik bir Emevi zulmüdür. Emeviler de zulümlerini yaparken hutbe okuturlardı, Kur’an okuturlardı. Ayetleri kullanmak isterlerdi.” dedi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Güneş'ten 12 milyar kat büyük ''kozmik canavar'' karadelik keşfedildi Güneş'ten 12 milyar kat büyük ''kozmik canavar'' karadelik keşfedildi 26 Şubat 2015 Perşembe

Bilim insanları, 12,8 milyar ışık yılı uzaklıkta "zamanın başlangıcından kalma" bir "kozmik canavar" buldu. Araştırma ekibi, keşfedilen karadeliğin Big Bang'den 900 milyon yıl sonra oluştuğunu belirledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Aziz Yıldırım, Fethullah Gülen ile görüştü mü? Aziz Yıldırım, Fethullah Gülen ile görüştü mü? 24 Ocak 2014 Cuma

Aziz Yıldırım, Yargıtay'ın onama kararından sonra Posta gazetesine çok önemli açıklamalarda bulundu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Öcalan'a 12 kanallı 42 ekran LCD TV Öcalan'a 12 kanallı 42 ekran LCD TV 15 Ocak 2013 Salı

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Abdullah Öcalan'ın odasına 12 Ocak'tan itibaren 42 ekran LCD televizyon konulduğunu ve 12 kanal izleyebildiğini açıkladı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Uzayda büyük keşif Uzayda büyük keşif 23 Temmuz 2011 Cumartesi

İki astronomi ekibi, evrenin bugüne kadar keşfedilmiş en büyük ve dünyaya en uzak su kütlesini ortaya çıkardı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Küçük: Kılıçdaroğlu bir CIA projesi Küçük: Kılıçdaroğlu bir CIA projesi 05 Nisan 2011 Salı

Yalçın Küçük, Kılıçdaroğlu'nun Gülen ile bağlantısı olduğunu ve bunu Gürsel Tekin'in sağladığını yazdı... HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İşte son anket sonuçları İşte son anket sonuçları 03 Şubat 2011 Perşembe

Genar, son seçim anketindeki bazı noktalara dikkat çekti. 'Seçmenlere hangi partiye kesinlikle oy vermezseniz?' diye soruldu. Oldukça ilginç rakamlar çıktı. Seçime 5 ay kala yapılan son anketteki rakamlar; HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Uzayda 'yaşanabilir' 54 yeni gezegen bulundu Uzayda 'yaşanabilir' 54 yeni gezegen bulundu 03 Şubat 2011 Perşembe

NASA'nın Kepler teleskobu ile, diğer güneş sistemlerinde, yaşam koşullarına sahip olma olasılığı yüksek 54 yeni gezegen keşfedildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Ekşi: Güzel başörtülülere üzülüyorum Ekşi: Güzel başörtülülere üzülüyorum 27 Ocak 2011 Perşembe

Başörtüsü sorununda çözüm olmadığını savundu, siyasi bir talep olursa da başörtüsünü engellemenin hak olduğunu söyleyen yeni CHP'li Oktay Ekşi, güzel kızlaın örtünmesinin kendisini nasıl üzdüğünü anlattı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


“Hukukçu, özgürlüklerin yanında olmalı” “Hukukçu, özgürlüklerin yanında olmalı” 21 Ocak 2011 Cuma

Danıştay'ın başörtüsü konusundaki yasakçı tavrına Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker de tepki gösterdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


O da üniversite öğrencileriyle görüşecek O da üniversite öğrencileriyle görüşecek 08 Ocak 2011 Cumartesi

Hüseyin Çelik, Başbakan Erdoğan'ın Erzurum'da üniversite öğrencileriyle görüşeceğini söyledi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Bahçeli'den akrediteli basın toplantısı Bahçeli'den akrediteli basın toplantısı 21 Eylül 2010 Salı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarın düzenleyeceği kahvaltılı basın toplantısına bazı medya organlarını davet etmedi. Bahçeli'nin düzenleyeceği toplantıya davet edilmeyen medya kuruluşları şöyle: HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler