Güncelleme: 11:01 TSİ 18 Ağustos 2019 Pazar
Haberler

"sıvı" Haberleri

Toplam 14 sonuçtan 1 ila 14 arası haber.
İdrar içmek, sağlığa yararlı mı? (İdrar terapisi zayıflatır mı?) İdrar içmek, sağlığa yararlı mı? (İdrar terapisi zayıflatır mı?) 10 Ekim 2018 Çarşamba

Doktorlar, sosyal medyada yayılan "idrar terapisinin" sağlık açısından sakıncaları olacağı konusunda uyarıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Çelikten daha sağlam kağıt Çelikten daha sağlam kağıt 07 Temmuz 2011 Perşembe

Kanada'da ağaç ve saman hamurundan elde edilen madde çelikten daha sağlam ve dayanıklı. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Öksürüğe karşı 'karaturp ve bal' Öksürüğe karşı 'karaturp ve bal' 12 Mart 2011 Cumartesi

Tıbbi tedavilere ek olarak bitkisel karışımlarda hastalıklardan korumak için kullanılıyor. 'Karaturp ve Bal'da bu yöntemlerden biri... HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Şok gerçek: Sigarada alkol da var ! Şok gerçek: Sigarada alkol da var ! 07 Şubat 2011 Pazartesi

ABD'de yapılan bir araştırma sigara firmalarının korkunç yüzünü gözler önüne serdi. Sigarada alkolden öksürük ilacına, amonyaktan siyanüre kadar çok şaşırtıcı maddeler bulundu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Petrolü bitirecek devrim gibi yakıt! Petrolü bitirecek devrim gibi yakıt! 30 Ocak 2011 Pazar

Dünyaca ünlü iki İngiliz üniversitesinin ortak çalışması sonucu hidrojen bazlı yapay petrol üretildi. 3 ila 5 yıl arasında piyasaya sürüleceği açıklanan yapay yakıtın fiyatı da normal yakıt fiyatının çok çok altında... HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Deniz tenizliğinde bakın neler neler çıktı... Deniz tenizliğinde bakın neler neler çıktı... 27 Ocak 2011 Perşembe

Denizden koltuk değneği de çıktı, elektrik süpürgesi de... HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Islanan laptop nasıl kurtarılır? Islanan laptop nasıl kurtarılır? 21 Ocak 2011 Cuma

Sıvılarla bilgisayarlar bir arada olmuyor. Elektronik cihazlar ıslandığında su cihaza tümüyle zarar vermeden önce her parçasını tamamen kurutmak gerekiyor. Eğer laptopunuz ıslanırsa, parçalarını kurutabilir ve bilgisayarınızı kurtarabilirsiniz. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Hurdacıdan yayılan kimyasal zehirledi Hurdacıdan yayılan kimyasal zehirledi 20 Ocak 2011 Perşembe

Kilis'te hurdacıdan yayılan ve henüz ne olduğu belirlenemeyen kimyasal maddeden etkilenen 13 kişi hastaneye kaldırıldı, 2 kişinin durumunun ağır olduğu bildirildi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Kahvenin yararları ve zararları Kahvenin yararları ve zararları 19 Ocak 2011 Çarşamba

Daily Mail gazetesinde çıkan haberde, kahvenin zararları ve faydaları anlatılıyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Dizüstü bilgisayarınıza bunları yapmayın! Dizüstü bilgisayarınıza bunları yapmayın! 10 Ocak 2011 Pazartesi

Hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan elektronik cihazlarını acaba doğru kullanabiliyor muyuz? HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Dayanışma Konvoyu Gazze'ye ulaştı Dayanışma Konvoyu Gazze'ye ulaştı 03 Ocak 2011 Pazartesi

Gazze halkı ile dayanışma için Hindistan'dan başlayarak yaklaşık 7 bin kilometre yol yapan "Asya 1" konvoyu, 108 insan hakları eylemcisi bin ton tıbbi malzeme ile birlikte Refah kapısından Gazze'ye girdi. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Küresel ısınmaya karşı Türkiye’nin silahı: Keçi Küresel ısınmaya karşı Türkiye’nin silahı: Keçi 29 Aralık 2010 Çarşamba

Küresel ısınmanın etkilerinin hissedildiği ülkeler arasında yer alan ve et üretiminde sorunlar yaşayan Türkiye, yoğun kuraklık senaryosunda et ihtiyacı için keçiyi umut olarak görüyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


İÇ ANADOLU'DA PETROL SÜRPRİZİ! İÇ ANADOLU'DA PETROL SÜRPRİZİ! 26 Ekim 2010 Salı

Konya-Ereğli ve Niğde-Bor havzasında 8 milyar varil petrol türetebilen kaya rezervi tespit edildi. Havzadaki 15 adet sondajdan 10 tanesinde sıvı petrol izleri bulundu. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »


Çocuklar yeterli sıvı tüketmiyor! Çocuklar yeterli sıvı tüketmiyor! 22 Ağustos 2010 Pazar

Bir araştırmaya göre, çocuklar yeterli oranda sıvı tüketmiyor, anneler de çocuklarını beslemekte gösterdikleri özeni sıvı tüketimi konusunda göstermiyor HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ »Son Haberler Bölümler