Güncelleme: 22:15 TSİ 02 Aralık 2018 Pazar
Haber detayı
Facebook'ta Paylaş

TBMM Başkanı Yıldırım ile CHP Lideri Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi

SON DAKİKA FLAŞ HABER... TBMM Başkanı Binali Yıldırım, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu Meclis'teki makamında ziyaret etti. Yaklaşık 50 dakika süren görüşme sonrası iki isim kısa birer açıklama yaptı.
TBMM Başkanı Yıldırım ile CHP Lideri Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi
Güncelleme: 22:15 TSİ 02 Aralık 2018 Pazar

Son dakika flaş haber!

TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Meclis'te CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Basına kapalı gerçekleştirilen görüşme yaklaşık 50 dakika sürdü.

Binali Yıldırım, görüşmenin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, "Görüşmek için illa bir neden olması gerekmiyor. Sayın Genel Başkan'a nezaket ziyaretinde bulundum" diye konuştu.

Kılıçdaroğlu'nun, Meclis Başkanı olarak seçildikten sonra kendisini ziyaret ettiğini, daha sonra Meclis'in tatile girdiğini hatırlatan Yıldırım, "Yeni dönemde hem Meclis çalışmaları hakkında bilgilendirme, istişare fırsatı bulduk hem de bu ziyaretimizi gerçekleştirmiş olduk" ifadesini kullandı.

Yıldırım, gazetecilerin "Ziyaretiniz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı öncesinde bir veda ziyareti olabilir mi?" sorusuna ise yanıt vermedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu da Yıldırım'ın nezaket ziyaretinde bulunduğunu söyleyerek, kendisine teşekkür etti.

Kılıçdaroğlu, Yıldırım'ın görüşmede kendisini aynı zamanda parlamentodaki çalışmalar konusunda bilgilendirdiğini dile getirdi. 

Haber kaynağı: NTV

adv
Henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için tıklayın
lütfen bekleyiniz
Yorumunuz:
Twitter
ANKET
Toplam 0 oylama
Oy Ver

Son Haberler Bölümler