Güncelleme: 13:15 TSİ 19 Mayıs 2018 Cumartesi
Haber detayı
Facebook'ta Paylaş

Topçuoğlu: Yenikapı'daki miting, Kudüs için değil seçim için yapıldı

SON DAKİKA FLAŞ HABER: Gazze'ye insani yardım götüren Mavi Marmara gemisine işgalci Siyonist terör çetesi İsrail tarafından düzenlenen saldırıda eşini kaybeden Çiğdem Topçuoğlu, AK Parti ve MHP'nin çağrısıyla İstanbul Yenikapı'da düzenlenen 'Zulme Lanet Kudüs'e Destek Mitingi'yle ilgili olarak "Cuma günü yapılan miting Kudüs için değil seçim için yapılıyordur" yorumunda bulundu.
Topçuoğlu: Yenikapı'daki miting, Kudüs için değil seçim için yapıldı
YERYÜZÜ HABER
Güncelleme: 13:15 TSİ 19 Mayıs 2018 Cumartesi

Son dakika flaş haber!

Büyük Şeytan ABD'nin işgalci Siyonist terör çetesi İsrail Büyükelçiliğini işgal altındaki Kudüs'e taşıma kararı sonrasında Filistinlilere saldıran işgalci Siyonist terör çetesi İsrail güçleri, 60'dan fazla kişiyi şehit etti. Olayların devamında Türkiye hükümeti yetkilileri işgalci Siyonist terör çetesi İsrail'i kınayan açıklamalar yaptı ve dün İstanbul Yenikapı'da bir miting düzenleyeceğini açıkladı. Miting çağrısına, Cumhur İttifakı ortağı MHP'den de destek geldi.

31 Mayıs 2010'da Gazze'ye insani yardım götüren Mavi Marmara gemisinde bulunan ve saldırıda şehit 10 kişiden biri olan Çetin Topçuoğlu'nun eşi Çiğdem Topçuoğlu, düzenlenen bu mitinge Twitter hesabından tepki gösterdi. Topçuoğlu, Twitter hesabında şunları yazdı:

"İsrail ile yapılan anlaşmalar sonlandırılmıyorsa, Mavi Marmara anlaşması iptal edilmiyorsa, İsrail ile olan ticari ilişkiler kesilmiyorsa, Katar’a asker gönderip Kudüs’e asker gönderilmiyorsa, Cuma günü yapılacak miting Kudüs için değil seçim için yapılıyordur."

''İtrail ile yapılan anlaşmalar sonlandırılmıyorsa, Mavi Marmara anlaşması iptal edilmiyorsa,
İstrail ile olan ticari ilişkiler kesilmiyorsa, Katar’a asker gönderip Kudüs’e asker gönderilmiyorsa Cuma günü yapılacak miting KUDÜS için değil SEÇİM için yapılıyordur''

Gazze'ye insani yardım götüren Mavi Marmara gemisine, uluslararası sularda işgalci Siyonist terör çetesi İsrail askerleri tarafından 31 Mayıs 2010'da düzenlenen saldırıda 10 kişi hayatını kaybetmiş, 50'yi aşkın kişi de yaralanmıştı.

adv
Henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için tıklayın
lütfen bekleyiniz
Yorumunuz:
Mersin'de İYİ Partiye geçen Burhanettin Kocamaz aday olamadı (Liste YSKya geç verildi)

Mersin'de İYİ Parti’ye geçen Burhanettin Kocamaz aday…

SON DAKİKA FLAŞ HABER... MHP’den istifa ederek İYİ Parti’ye geçen Burhanettin Kocamaz, listenin…
Rusya ''sınırsız menzilli'' nükleer kruz füzesini test etti

Rusya ''sınırsız menzilli'' nükleer kruz füzesini test…

SON DAKİKA FLAŞ HABER... Rusya'nın sınırsız menzilli nükleer kruz füzesi olan Burevestnik başarıyla…
Twitter
ANKET
Toplam 0 oylama
Oy Ver

Son Haberler Bölümler