Güncelleme: 14:59 TSİ 01 Mayıs 2014 Perşembe
Haber detayı
Facebook'ta Paylaş

Yıldırım maçta hakemle atıştı, çileden çıktı!

Voleybolda erkeklerde şampiyonluğu Halkbank'a kaybeden Fenerbahçe, karşılaşmanın hakemlerine ateş püskürüyor.
Yıldırım maçta hakemle atıştı, çileden çıktı!
Güncelleme: 14:59 TSİ 01 Mayıs 2014 Perşembe

F.BAHÇE'DEN ERKEK VOLEYBOL İÇİN KRİTİK KARAR
Erkek voleybol takımına yatırımı keseceklerini söyleyen Voleybol şube sorumlusu Hakan Dinçay, Halkbank maçında başkan Yıldırım ile hakem Erdal Akıncı arasında şu konuşmanın geçtiğini anlattı:
* Çok hata yapıyorsun
* 4-5 kez doğru düdük çaldım. Başkaları bunu da yapmıyor
Voleybol erkeklerde şampiyonluğu Halkbank'a kaybeden Fenerbahçe, karşılaşmanın hakemlerine ateş püskürüyor... Fenerbahçe'nin voleybol şubesinden sorumlu yöneticisi Hakan Dinçay konuyla ilgili Hürriyet'e önemli açıklamalar yaptı. İşte Dinçay'ın çok ses getirecek açıklamaları:
1- ERKEK ŞUBESİNE YATIRIM YAPMAYACAĞIZ
Fenerbahçe voleybolda çıtayı yükselten takım...Bugün sürekli Avrupa'da başarı geliyorsa Fenerbahçe'nin çıtayı yükseltmesi sayesindedir...Ama artık insanların bazı şeyleri anlaması gerek. Erkek takımına yaptığımız yatırımı kesiyoruz...Bundan sonra erkek takımında küçülmeye gidip sadece kadın takımına yatırım yapacağız.
2- HAKEM MAÇTAN SONRA ÇILDIRTTI
Karşılaşmanın başhakemi ile maçtan sonra Aziz Yıldırım karşı karşıya geldiler. Başkan ona çok hata yaptığını söyledi. Hakem ise kendisinin 4-5 kez doğru düdükleri çaldığını ama başka hakemlerin bunu bile yapmadığını söyledi. Aziz Yıldırım iyice sinirlendi. Böyle bir şey olabilir mi? Bir hakem 1 hata yapar, 2 hata yapar, 3 hata yapar. Bunları yapmakla kalmadı. Maçın en kritik setinde inanılmaz bir hata ile maçı rakibe verdi...Sonraki sette ise bizim lehimize kararlar verdi.
3- RAKİBİMİZİ ALKIŞLADIK
Bizim Halkbank ile hiçbir sorunumuz yok. Onlar oyunlarını oynadılar kazandılar. Başkan Aziz Yıldırım, maçtan sonra ayağa kalkarak Halkbank'ı alkışladı. Ben aşağıya inerek tek tek ellerini sıktım. Ama Fenerbahçe erkek voleybolda bir ekol olmuştur. Rakibimizin bütçesi 20 milyonları bulurken biz çok daha düşük bütçelerle sadece takım oyunu ile başarılı olduk.
4- HİÇ BİR GELİRİMİZ YOK
Voleybolda bilet paralarını federasyon alıyor. Yayın gelirinden kulüplerin cebine tek kuruş girmiyor. Tek gelirimiz iddaa...Onu da Aziz Yıldırım'ın büyük çabaları ile elde ettik. Hiçbir gelirin olmadığı yerde rakiplerin dev bütçeleri ile mücadele ediyoruz. Sponsor bile bulamıyoruz. Taraftar geliyor koltuk kırıyor parasını bizden alıyorlar. Giderler büyük. Biz çekilince herkes durumu anlayacak. Bakalım voleybola bu ilgi devam edecek mi? 

adv
Henüz yorum yapılmamış. Yorum yapmak için tıklayın
lütfen bekleyiniz
Yorumunuz:
İdlib'de 22 asker hava saldırısında hayatını kaybetti!

İdlib'de 22 asker hava saldırısında hayatını…

SON DAKİKA FLAŞ HABER... İdlib'de rejim güçlerinin düzenlediği hava saldırısında hayatını…
İdlib'de 22 asker hava saldırısında hayatını kaybetti!

İdlib'de 22 asker hava saldırısında hayatını…

SON DAKİKA FLAŞ HABER... İdlib'de rejim güçlerinin düzenlediği hava saldırısında hayatını…
Twitter
ANKET
Toplam 0 oylama
Oy Ver

Son Haberler Bölümler